אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאסק סיפר שהוא גר בבית של 50 אלף דולר? אז זהו שלא צילום: Zillow

מאסק סיפר שהוא גר בבית של 50 אלף דולר? אז זהו שלא

הוול סטריט ג'ורנל דיווח כי למרות שמייסד טסלה עסק בשנה האחרונה במכירת כל הבתים שלו, וטען שגר בבית שכור מחברת החלל שלו, spaceX, מתברר שמאסק גר בבית מפואר באוסטין טקסס בשווי 12 מיליון דולר, ששייך לחברו, אחד ממייסדי פייפאל

23.12.2021, 13:59 | חדשות חוץ

אלון מאסק עסק בשנה האחרונה במכירת כל הבתים שלו, וטען כי הוא גר בבית פשוט בשווי 50 אלף דולר בלבד שהוא שוכר מחברת החלל שלו ספייס X ליד המטה שלה בטקסס. אולם, בוול סטריט ג'ורנל חשפו כי המיליארדר המתוקשר גר דווקא בבית  מפואר באוסטין שבבעלות חברו האמיד קן האורי. 


קראו עוד בכלכליסט:


מאסק, המנכ"ל של טסלה, צייץ ביוני כי הבית הראשי שלו הוא "ליטרלי בית של 50 אלף דולר בבוקה צ'יקה שאני שוכר מספייס X", והוסיף: "שזה דווקא די שווה". אך לפי הדיווח, כבר כמעט שנה שמאסק מתגורר בבית בגודל כמעט 750 מ"ר בבעלותו של האורי, אחד ממייסדי פייפאל  ולשעבר השגריר האמריקאי בשבדיה. 


הבית באוסטין טקסס שבו גר אלון מאסק, צילום: Zillow הבית באוסטין טקסס שבו גר אלון מאסק | צילום: Zillow הבית באוסטין טקסס שבו גר אלון מאסק, צילום: Zillow


האורי רכש את הבית ב-2018 עבור 12 מיליון דולר, שהפכו אותו באותו הזמן לנכס היקר ביותר שנמכר באוסטין. בעיתון ציינו עוד כי מאסק מחפש גם בתים למכירה באוסטין. הנכס כולל גם בריכה.

הקשר בין מאסק והאורי החל בפייפאל, החברה שהאורי כאמור היה בין מייסדיה ומאסק כיהן כדירקטור. ממאסק והאורי לא נמסרה תגובה לדיווח, שהתבסס על אנשים המעורים בנושא. 


אלון מאסק, צילום: רויטרס אלון מאסק | צילום: רויטרס אלון מאסק, צילום: רויטרס


הונו של מאסק מוערך על פי מגזין פורבס ב-261.9 מיליארד דולר,  והוא מוגדר כאדם העשיר בעולם. הוא מכר בשנה האחרונה בתים בקליפורניה, כולל שלושה נכסים סמוכים זה לזה בלוס אנג'לס תמורת 40.9 מיליון דולר ואחוזה שהיתה שייכת לשחקן ג'ין ויילדר. מוקדם יותר החודש דווח כי מכר את אחרון הנכסים שהיו בבעלותו - אחוזה היסטורית בעמק הסיליקון שנמכרה ב-30 מיליון דולר. 


הבית באוסטין טקסס שבו גר אלון מאסק, צילום: Zillow הבית באוסטין טקסס שבו גר אלון מאסק | צילום: Zillow הבית באוסטין טקסס שבו גר אלון מאסק, צילום: Zillow


מוקדם יותר השבוע מאסק הכריז בחשבון הטוויטר שלו כי ישלם השנה מס בגובה 11 מיליארד דולר, זאת לאחר שהואשם כי אינו משלם מספיק מסים. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות