אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הסטארט-אפ הישראלי שעזר לחברות הענק לעבור לעבודה מהבית צילום: טל שחר

30 דקות או פחות

הסטארט-אפ הישראלי שעזר לחברות הענק לעבור לעבודה מהבית

גל רימון הקים את סנטריקל כדי לסייע לארגונים להתמקד בעובדים ולטפח אותם. בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" הוא מסביר איך החשש מהשלכות הקורונה הפך להזדמנות לצמיחה של החברה ושימור של הלקוחות

27.12.2021, 15:07 | שירות כלכליסט

במציאות של היום, שבה יזמים יכולים לגייס סיבובי השקעה ענקיים תוך פגישה אחת בלי מצגת, הסיפור של גל רימון נשמע הרבה יותר קרוב למציאות של מרבית יזמי ההייטק. גל הקים לבדו את סנטריקל, פלטפורמת תוכנה שמסייעת למנהלי גופי מכירות ותמיכה לקדם ולטפח עובדים חדשים בארגון אל עבר היעדים המקצועיים שלהם.

בשנתיים הראשונות אף משקיע לא רצה להשקיע בחברה שהוא בנה, למרות שכבר היו לו לקוחות משלמים עם שמות מפוצצים. בראיון לפודקאסט "30 דקות או פחות" מספר גל על החיים כיזם בודד ועל תקופת הקורונה, שהתחילה בחששות גדולים ובגל פיטורים יזום שהוא עשה בגלל חוסר הוודאות שהתקופה הזו הביאה. אבל אז הגיע השינוי: אחרי שהלקוחות הגדולים הסבירו לו שהם נאלצים לעצור את החוזה כי העובדים עוברים לעבוד מהבית, הוא פשוט שאל איך הם ינהלו את המעבר הזה - ועזר להם לבצע אותו בעזרת השירות שמציעה סנטריקל. התוצאה: החברה צמחה פי 6 והצליחה לשמר את כל הלקוחות הגדולים.

גל רימון, צילום: טל שחר גל רימון | צילום: טל שחר גל רימון, צילום: טל שחר

מראיינים:

נבות וולק, איש הייטק (navotvolk@ בטוויטר).

אביב פרנקל, איש התקשורת וסטארט-אפיסט.

הסטארט-אפ הישראלי שעזר לחברות הענק לעבור לעבודה מהבית
 
להאזנה לפודקאסט
לחץ כאןהסטארט-אפ הישראלי שעזר לחברות הענק לעבור לעבודה מהבית

תגיות