אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעקבות הביטולים והאומיקרון: יריד הטכנולוגיה CES יקוצר ביום צילום: רויטרס

בעקבות הביטולים והאומיקרון: יריד הטכנולוגיה CES יקוצר ביום

מארגני הכנס השנתי הענק בלאס וגאס הכריזו על הקיצור לאור החלטתן של חברות ענק כמו גוגל, מטא, אמזון וג'נרל מוטורס לבטל את השתתפותן הפיזית. בשנה שעברה הכנס התקיים במתכונת וירטואלית בלבד

02.01.2022, 12:48 | חדשות חוץ

מארגני כנס הטכנולוגיה והאלקטרוניקה CES הודיעו כי הוא יסתיים יום לפני המועד המתוכנן - זאת, לאחר שחברות גדולות, ביניהן אמזון וג'נרל מוטורס, ביטלו את השתתפותן הפיזית באירוע בלאס וגאס בשל התפשטות זן האומיקרון, כך לפי דיווח בסוכנות הידיעות רויטרס. 

קראו עוד בכלכליסט:

"ההחלטה התקבלה כצעד בטיחות נוסף, מעבר לפרוטוקול הבריאות שבתוקף ב-CES", נמסר ממארגני הכנס - איגוד מוצרי הטכנולוגיה לצרכנים (CTA). פירוש הדבר כי האירוע יסתיים ב-7 בינואר. 

ההתפשטות המהירה של האומיקרון הובילה לזינוק בתחלואה בקורונה ברחבי העולם ורבים שקלו מחדש את תוכניות הנסיעות והחופשות שלהם ובהתאם בוטלו אלפי טיסות. ברויטרס ציינו כי מספר הנדבקים בארה"ב הוכפל בתוך שמונה ימים והגיע לשיא של 329 אלף מאומתים ביום. 

CES לאס וגאס. האומיקרון דווקא אישר הגעה, צילום: רויטרס CES לאס וגאס. האומיקרון דווקא אישר הגעה | צילום: רויטרס CES לאס וגאס. האומיקרון דווקא אישר הגעה, צילום: רויטרס

בשל החשש מהזן החדש, חברות רבות, כאמור, ביטלו את השתתפותן הפיזית בכנס, שאמור להתנהל גם במישור הפיזי וגם במישור הווירטואלי, החל מיום רביעי הקרוב. בשבוע האחרון הכריזו חברות כמו AMD, פרוקטר אנד גמבל, גוגל ומטא (החברה האם של פייסבוק) כי הן לא יקימו דוכן בכנס ולא ישלחו נציגים מטעמן. לעומת זאת, מסוני אלקטרוניקס נמסר כי נציגים מטעם החברה יישלחו, אך בהרכב מצומצם. 

כל המשתתפים יידרשו להציג תעודת התחסנות ולעטות מסיכה, והמארגנים אף יחלקו ערכות לבדיקה ביתית. בשנה שעברה הכנס נערך בצורה וירטואלית בלבד.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות