אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת השבבים ולנס פיתחה מערכת להתמודדות עם מגבלת הראות של נהגי המשאיות צילום: אוראל כהן

חברת השבבים ולנס פיתחה מערכת להתמודדות עם מגבלת הראות של נהגי המשאיות

המערכת, המיועדת להעברת וידיאו למערכות בטיחות במשאיות, פותחה על ידי ולנס במשך שנתיים יחד עם יצרנית המערכות האלקטרוניות לכלי רכב סטונרידג'. היא נועדה להבטיח את איכות השידור ללא שגיאות למרחקים ארוכים במיוחד

19.01.2022, 21:28 | גולן חזני

יצרנית השבבים לתעשיית הרכב ולנס וחברת סטונרידג' המייצרת מערכות אלקטרוניות לכלי רכב ומשאיות, פיתחו יחד מערכת ייעודית להעברת וידאו למערכות בטיחות במשאיות. המערכת אמורה לפתור את בעיית מגבלות הראות של נהגי  המשאיות שנובעות, בין היתר, ממבנה המשאית.  

מנכ"ל ולנס גדעון בן צבי, צילום: אוראל כהן מנכ"ל ולנס גדעון בן צבי | צילום: אוראל כהן מנכ"ל ולנס גדעון בן צבי, צילום: אוראל כהן

שתי החברות עבדו שנתיים על הפיתוח הטכנולוגי שיאפשר העברת וידאו באיכות גבוהה, ללא השהייה למרחקים ארוכים במיוחד, תוך הבטחת איכות השידור וללא שגיאות. שתי החברות חשפו אתמול את הפיתוח שמבוסס על המצלמות של סטונרידג' והשבבים של ולנס.  

בתוך כך, החלה ולנס במשלוח של ערכות שבבים מסדרת VA7000 החדשה, המהווה את דור ההמשך של מוצרי האוטומוטיב של החברה ליותר מ-25 לקוחות ושותפים בתעשייה, ביניהם ארבע יצרניות מובילות של כלי רכב, ויותר מעשר חברות Tier-1, לשם בדיקתם ותחילת תהליכי תכנון המבוסס על הרכיב החדש.  

מניית ולנס שהונפקה בשנה שעברה בוול סטריט יורדת בשעה זו ב-2.5% לשווי 639 מיליון דולר. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות