אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלון מאסק לא עוצר ומשווה בין ראש ממשלת קנדה להיטלר צילום: בלומברג

אלון מאסק לא עוצר ומשווה בין ראש ממשלת קנדה להיטלר

כחלק מתמיכתו במאבק נהגי המשאיות המתנגדים לחובת החיסונים בקנדה, פרסם מנכ"ל טסלה וספייס X ציוץ בו השווה את ג'סטין טרודו להיטלר. מאסק הצהיר כבר לפני שנה כי אין בכוונתו להתחסן נגד הקורונה

17.02.2022, 14:58 | חדשות חוץ

אלון מאסק, מנכ"ל טסלה והאיש העשיר בעולם, פרסם בטוויטר מם סאטירי בו השווה את ראש ממשלת קנדה ג'סטין טרודו לאדולף היטלר. זאת כחלק מתמיכתו במחאת נהגי המשאיות בקנדה המתנגדים לחובת החיסון.

קראו עוד בכלכליסט:


מאסק הגיב לפוסט של חברת הקריפטו קוינדסק (CoinDesk) בנוגע לצווי החירום שהוציא טרודו להקפאת חשבונות הבנק של הנהגים שחוסמים כבר תקופה את מעבר הגבול באוטווה בין קנדה לארצות הברית. מאסק פרסם תמונה של היטלר עם הכיתוב "תפסיקו להשוות אותי לג'סטין טרודו". 

מאסק (50), שהביע אהדתו לנהגי המשאיות בתחילת מחאתם בחודש שעבר, טען שהממשלה הקנדית מדכאת הפגנה חוקית שאינה מגובה בתמיכת הציבור. ב-30 בינואר הוא צייץ מם שצחק על אנשים שמעלים השוואות להיטלר במהלך דיונים פוליטיים. 

אלון מאסק, מנכ"ל טסלה, צילום: בלומברג אלון מאסק, מנכ"ל טסלה | צילום: בלומברג אלון מאסק, מנכ"ל טסלה, צילום: בלומברג

"נהגי המשאיות הקנדים שולטים", צייץ מאסק בסוף ינואר. בשנה שעברה הצהיר מאסק כי אין בכוונתו להתחסן נגד הקורונה מכיוון שהוא ובני משפחתו אינם נמצאים בקבוצת סיכון. בנובמבר 2020 אף טען שכנראה נדבק בקורונה וחווה תסמינים קלים בלבד. 

אמו של מאסק קנדית במקור, והוא עבר לגור במדינה מדרום אפריקה כאשר היה נער. הוא למד באוניברסיטת קווינס באונטריו, ובהמשך עבר להתגורר בארצות הברית השכנה. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות