אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 רשת תחנות הדלק טן מציעה הנחות בדלק לבעלי טסלה צילום: TEN

רשת תחנות הדלק טן מציעה הנחות בדלק לבעלי טסלה

בקמפיין של רשת תחנות הדלק למבצע ללקוחות ה-VIP על דלק ומוצריו שולבה תמונה של מכונית חשמלית. מחברת טן נמסר: "תודה על שהסבתם את תשומת לבנו לטעות"

22.02.2022, 11:46 | תומר הדר


המודעה המדוברת, צילום: TEN המודעה המדוברת | צילום: TEN המודעה המדוברת, צילום: TEN

עיניכם לא טועות, וזה לא מהלך שנובע מעליית מחירי הדלק הצפויה בעקבות ההסלמה באוקראינה: הכוכבת של קמפיין המבצעים החדש של תחנות הדלק TEN, שמציע הטבות על דלק ומוצרים קשורים לדלק, היא מכונית חשמלית, למעשה המכונית החשמלית הנמכרת ביותר בישראל.

במהלך השבועות האחרונים יצאה רשת תחנות הדלק TEN בקמפיין מיוחד ללקוחות ה-VIP של החברה. בקמפיין, שמופיע גם ברשתות החברתיות וגם בשלטי חוצות, מציעה החברה הנחות לחברי מועדון ה-VIP שרוכשים תוספים לדלק או לסירוגין "גם הנחה על הדלק וגם הנחה בחנות הנוחות", לפי לשון הפרסומות.

הבעיה היחידה היא שה"כוכבת" של מבצעי הדלק ותוספי הדלק של TEN היא המכונית שהכי מזוהה בישראל עם המעבר לרכב חשמלי: טסלה 3, ממנה נוסעות בכבישי ישראל מעל 6,000 יחידות (אליהן מצטרפות החודש עוד מכוניות טסלה).

מרשת TEN נמסר: "בעקבות קמפיין ארצי של רשת עמדות טעינה חשמליות בתחנות הדלק TEN בוצעה טעות ונעשה שימוש בתמונה של מכונית חשמלית בפרסום אחר. תודה על שהסבתם את תשומת לבנו לטעות. TEN מזמינה את הציבור ליהנות מדלק איכותי במחיר זול, משירות אישי וממגוון מוצרי קמעונאות".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות