אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
סיידר סקיוריטי הישראלית גייסה 32 מיליון דולר צילום: ויקטור לוי

סיידר סקיוריטי הישראלית גייסה 32 מיליון דולר

את סבב הגיוס לחברת הסייבר הישראלית שפיתחה פלטפורמה להטמעת פתרונות אבטחה ייחודיים הובילה קרן טייגר גלובל. מנכ"ל החברה גיא פלכטר הביע בהזדמנות זו דאגה לעובדיו באוקראינה: "אנחנו בהבנה מלאה למצב שלהם, מנסים לעזור להם כמה שיותר ולא מצפים מהם לתפוקה"

07.03.2022, 15:00 | מאיר אורבך

חברת הסייבר סיידר סקיוריטי (Cider Security) גייסה 32 מיליון דולר בסבב A. את הגיוס הובילה Tiger Global Management, שמצטרפת ל-Glilot Capital Partners, משקיעי ה-Seed, המושקעים גם דרך קרן ה-Early Growth שלהם +Glilot. בסבב הסיד גייסה החברה 6 מיליון דולר.

קראו עוד בכלכליסט:

סיידר סקיוריטי נוסדה בסוף שנת 2020 על ידי מנכ"ל החברה גיא פלכטר (לשעבר מנהל אבטחת המידע בחברת AppsFlyer) ודניאל קריבלביץ׳. הפלטפורמה שפיתחו השניים מספקת לצוותי אבטחה המשתמשים במוצר תמונה מעמיקה וראייה מקיפה של הטכנולוגיות, המערכות והתהליכים הקיימים בסביבת הפיתוח של הארגון. יכולת זו מאפשרת לצוותי האבטחה להטמיע בקרות ופתרונות המותאמים למאפיינים הטכנולוגיים הייחודיים לכל סביבה כדי להיטיב את האבטחה - זאת, בתוך דקות ספורות.

החברה, שמעסיקה כיום כ-60 עובדים בשלוש יבשות, צפויה להתרחב ולהכפיל את מצבת העובדים העולמית. "נגייס עוד עובדים לתמיכה בלקוחות, למכירות ולתחום המו"פ", מפרט המנכ"ל פלכטר. "יש לנו עובדים בישראל, בארה"ב, בגרמניה ובאוקראינה. באוקראינה יש לנו 11 עובדים שחלקם עברו את הגבול וחזרו לעבודה חלקית. אנחנו בהבנה מלאה למצב שלהם, מנסים לעזור להם כמה שיותר ולא מצפים מהם לתפוקה בכלל. אנחנו רק מנסים לעזור להם לעבור את התקופה הקשה הזאת".

גיא פלכטר ודניאל קריבלביץ גיא פלכטר ודניאל קריבלביץ', מייסדי סיידר סקיוריטי | צילום: ויקטור לוי גיא פלכטר ודניאל קריבלביץ

ג'ון קרטיוס, שותף ב-Tiger Global Management, מוסיף: "הפתרונות הקיימים לצוותי אבטחת המידע אינם עומדים בקצב ההתעצמות של איומי הסייבר סביב תהליכי ומערכות הפיתוח - מה שמייצר נקודות תורפה משמעותיות שמשפיעות על עסקים ברחבי העולם. סיידר סקיוריטי מתמודדת עם זה בהצלחה יתרה".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות