אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי הפיצוץ עם סופר פארם: אלקטרה צריכה תקים מועדון צרכנות עצמאי בשיתוף כאל צילום: אוראל כהן

אחרי הפיצוץ עם סופר פארם: אלקטרה צריכה תקים מועדון צרכנות עצמאי בשיתוף כאל

המועדון יעניק לחבריו הצעות ערך ברכישה בכל רשתות קבוצת אלקטרה צריכה וברשתות שיקומו בהמשך, ובכלל זה קרפור וסבן אילבן. הבוקר חשף "כלכליסט" כי המו"מ שהתקיים בין סופר פארם לאלקטרה צריכה על כניסתה של האחרונה כשותפה למועדון לייף סטייל - התפוצץ

20.03.2022, 15:38 | גולן חזני

אחרי הפיצוץ במו"מ בין אלקטרה צריכה לסופר פארם על הצטרפותה של אלקטרה למועדון לייף סטייל של סופר פארם, אלקטרה צריכה חתמה היום (א') על הקמת מועדון צרכנות עצמאי בשיתוף חברת כרטיסי האשראי כאל.


קראו עוד בכלכליסט:

הבוקר נחשף ב"כלכליסט" כי אף שסופר פארם ואלקטרה צריכה כבר היו במו"מ מתקדם, המגעים עלו על שרטון והעסקה ביניהן לא תצא לפועל. במקום זאת, אלקטרה צריכה קיימה בימים האחרונים מו"מ קדחתני עם חברות האשראי במטרה לסגור עסקה מהירה להקמת מועדון לקוחות משלה. היום דיווחה אלקטרה כי בחרה בחברת כאל להקמת המועדון. החברה דיווחה על חתימה על הסכם עקרונות עם כאל להקמת מועדון לקוחות חוץ-בנקאי לרשתות הקמעונאיות של הקבוצה שיפעל על בסיס כרטיס אשראי.

צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה , צילום: דורון ברסקי צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה | צילום: דורון ברסקי צביקה שווימר, מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה , צילום: דורון ברסקי

המועדון החדש צפוי להיות אטרקטיבי במיוחד נוכח המותגים הבינלאומיים שצפויה אלקטרה צריכה להביא לישראל בשנה הקרובה: רשת הסופרמרקטים קרפור ורשת חנויות הנוחות סבן אילבן.

הקמת המועדון מגיעה אחרי שורה של מהלכים אסטרטגיים שביצעה החברה בראשות המנכ"ל צביקה שווימר. הקבוצה מחזיקה כיום ברשתות מחסני חשמל, שקם אלקטריק, יינות ביתן, מגה, קולומביה, אאוטסיידרס ושבילים. המועדון יעניק לחבריו הצעות ערך ברכישה בכל רשתות קבוצת אלקטרה צריכה וברשתות שיקומו בהמשך.

המועדון יעמיד לרשות חבריו וללקוחות נוספים של הקבוצה אשראי חוץ-בנקאי באמצעות כאל. ההסכם בין הצדדים הוא לתקופה של 10 שנים. בהתאם למנגנון שנקבע בהסכם העקרונות, רווחי המועדון, לרבות הרווחים ממתן האשראי, יחולקו בין הצדדים באופן שווה. בנוסף, כאל התחייבה להעמיד לרשות אלקטרה צריכה רשת ביטחון לשנתיים הראשונות לשיתוף הפעולה לצורך תמיכה בהקמת המועדון. כמו כן כאל תשלם לאלקטרה צריכה בונוסים בגין עמידה ביעדים.

מנכ"ל אלקטרה מוצרי צריכה, צביקה שווימר, אמר: "הקמת מועדון הלקוחות היא שלב נוסף ביישום האסטרטגיה של אלקטרה צריכה והתבססותה כקבוצת צריכה מובילה בישראל. המועדון יאפשר לנו ליצור סינרגיה בין הפעילויות השונות של הקבוצה ולמנף את הפעילות. כניסתן של קרפור ושל סבן אילבן לישראל הן מכפיל כוח למועדון שיהיה היחיד בישראל עם רשתות בינלאומיות בתחום המזון.

"בנוסף, פעילותה המגוונת של קרפור, שסוללת את הדרך להתרחבותה של אלקטרה צריכה לתחומים נוספים, תסייע אף היא ליצירת בידול ועדיפות למועדון הלקוחות של הקבוצה. אין ספק שמדובר ביתרון אדיר לצרכן. אני מאמין שסמוך לאחר השלמת ההסכם עם כאל, נציג קואליציה של רשתות נוספות שיהיו חלק מהמועדון וישלימו את הצעת הערך ללקוחות הקבוצה".

מנכ"ל כאל, לוי הלוי: "אנו גאים על בחירתה של כאל על ידי אלקטרה מוצרי צריכה כשותפה. כאל היא חברת כרטיסי האשראי עם המועדונים המובילים בישראל, ואנו משוכנעים שעוצמתה של אלקטרה צריכה לצד יכולותיה הטכנולוגיות של כאל בעולמות התשלומים והאשראי יביאו להקמת מועדון צרכנות מהמובילים בישראל".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות