אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

ועידת לונדון

מייסד צלזיוס: "הקריפטו זה כלי הנשק העיקרי במלחמה באוקראינה"

דניאל לאון בוועידת Mind the Tech London 2022 של כלכליסט, "שר בממשלת אוקראינה פירסם את כתובת הארנק של הממשלה ברשתות והתוצאה היתה תרומות של 100 מיליון דולר. אנחנו פתחנו בצלזיוס ארנק דיגיטלי - בואו נתגייס כולם לתרומה גדולה. אשתי ואני הראשונים שתורמים 100 אלף דולר - מי עוד איתי"

23.03.2022, 14:44 | מאיר אורבך

"אחת התופעות הבולטות של המלחמה באוקראינה היא הקריפטו - ביטקוין הפך להיות אמצעי המימון העיקרי של הממשלה האוקראינית שאף הפכה אותו ללגיטימי", כך אמר דניאל לאון, מייסד-שותף בענקית הקריפטו האמריקאית-ישראלית "צלזיוס", בהרצאה על "איך קריפטו יכול לשנות את העולם" בוועידת Mind the Tech London 2022 של כלכליסט.


דניאל לאון מייסד שותף ואסטרטג ראשי, צלזיוס, צילום: אוראל כהן דניאל לאון מייסד שותף ואסטרטג ראשי, צלזיוס | צילום: אוראל כהן דניאל לאון מייסד שותף ואסטרטג ראשי, צלזיוס, צילום: אוראל כהן


"אני בטוח שקריפטו יציל את העולם. ביטקוין הוא הכלי שנותן ליחיד את הכח. קריפטו מנסה בצורה רדיקלית את הכח ליחיד, פוטין מחפש לשלוט באוקראינה ושליטה במח ובכסף של אנשים והוא חושש בעיקר מאיבוד שליטה ובגלל זה חסם את פייסבוק. אוקראינה בורחת לקריפטו והנשיא הפך את הקריפטו לחוקי. שר בממשלה האוקראינית פירסם את כתובת הארנק של הממשלה ברשתות והתוצאה היתה תרומות של 100 מיליון דולר".

לאון מאמין שקריפטו הוא לא רק מטבע אלא ביטוי לשחרור וביטוי ליכולת של היחידים להילחם."פוטין יכול לסגור הכל אבל הוא לא יכול לסגור את הקריפטו. הוא יכול לעצור את האופוזיציה אבל אינו יכול לעצור את אלפי האנשים שמספרים את הבשורה של הקריפטו . הארנק הולך לכל מקום ואף אחד לא יכול לקחת אותו. ווב 3 יכול לעזור בכל מלחמה ברודנות".

לכל פליט במלחמה צריך להיות ארנק קריפטו שבו הוא יכול לשים את הכסף והרכוש שלו. יתרה מכך אני מציע כאן לתרום לכל אותן אימהות גיבורות אשר ברחו במלחמה חסרות כל ולתרום להן ישירות סכומים שיאפשרו להן להתחיל בדרך הטובה ביותר.

"טנק T-14 רוסי עולה 3.7 מיליון דולר, אם אנחנו מתכוונים להילחם באש, בואו נאסוף 3.7 מיליון דולר בקריפטו עכשיו להורים אוקראינים שברחו מהמלחמה ונותרו עם ילדים לפרנס. לצורך המשימה, פתחנו בצלזיוס ארנק דיגיטלי - בואו נתגייס כולם לתרומה גדולה. אשתי ואני הראשונים שתורמים 100 אלף דולר - מי עוד איתי"?


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות