אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
 סולידוס לאבס גייסה 45 מיליון דולר לנטרול סיכונים במסחר בקריפטו צילום: soliduslabs

סולידוס לאבס גייסה 45 מיליון דולר לנטרול סיכונים במסחר בקריפטו

עם לקוחות החברה נמנות בורסות וחברות הקריפטו הגדולות בעולם, מוסדות פיננסיים מובילים ורגולטוריים ממדינות שונות: "מימוש הפוטנציאל העצום של קריפטו דורש מיתון של הסיכונים - גם בהקשר של אבטחת השקעות המוזרמות לתחום וגם ברמת הגנת הצרכן"

12.05.2022, 16:07 | מאיר אורבך

סולידוס לאבס, המספקת מערכות לניטור סיכונים ופיקוח על מסחר בקריפטו, גייסה 45 מיליון דולר בסבב B. המימון יאפשר לסולידוס להאיץ ולהרחיב את פיתוח הטכנולוגיה שלה ואת צוותי המחקר והפיתוח של החברה בתל אביב ובלונדון.

קראו עוד בכלכליסט:

החברה, שמספקת מערכות לניטור סיכונים ופיקוח על מסחר בעולם הקריפטו, הוקמה בניו יורק על ידי היזמים אסף מאיר, חן ארד ופראבין קומאר. היא מעסיקה כיום כ-100 עובדים, רובם בישראל, ועם לקוחותיה נמנים חלק ניכר מהבורסות ומחברות הקריפטו הגדולות בעולם, פרוטוקולים ושירותי מסחר מבוזרים מובילים, מוסדות פיננסיים מסורתיים וכן ממשלות, גורמי אכיפת חוק ורגולטורים.

פלטפורמת HALO של סולידוס פעילה היום בעשרות בורסות קריפטו מובילות, מוסדות פיננסיים ורגולטוריים, והיא מנטרת כטריליון אירועי מסחר ביום ביותר מ-150 שווקים, ומגנה על יותר מ-25 מיליון משקיעים בשוק הקריפטו מפני איומים והונאות. החברה מעסיקה כיום כ-100 עובדים, ומשרדה הגדול ביותר בתל אביב.

מימין: פראבין קומאר, אסף מאיר וחן ארד, מייסדי סולידוס לאבס, צילום: soliduslabs מימין: פראבין קומאר, אסף מאיר וחן ארד, מייסדי סולידוס לאבס | צילום: soliduslabs מימין: פראבין קומאר, אסף מאיר וחן ארד, מייסדי סולידוס לאבס, צילום: soliduslabs

אסף מאיר, מנכ"ל ומייסד סולידוס לאבס: "מימוש הפוטנציאל העצום של קריפטו, DeFi ו-Web3 דורש מיתון של הסיכונים החדשים שהם מציגים - גם בהקשר של אבטחת השקעות המוזרמות לתחום וגם ברמת הגנת הצרכן. זה התפקיד שממלאים הפתרונות הייעודיים שלנו, וזו הסיבה שאנו חווים עלייה של 560% בהכנסות משנה לשנה. סבב הגיוס יאפשר לנו לתמוך בכמות הגוברת של מוסדות פיננסיים המעוניינים להתרחב לתחום ה-DeFi, להאיץ את יכולות המודיעין לגבי איומים, וכן להרחיב את מרכזי המחקר והפיתוח שלנו כדי לפתור רשימה מתארכת של אתגרים ייחודיים לעולמות המסחר המבוזר".

את הגיוס לחברה הובילה קרן Liberty City Ventures. קרנות נוספות שהשתתפו בסבב הן Evolution Equity Partners, שהובילה את סבב גיוס A, וכן Declaration Partners, Hanaco Ventures ו-Avon ventures, קרן-בת של פידליטי, בית ההשקעות הגדול בעולם.שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות