אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לקוח עשיר תמיד צודק: רולס רויס משנה את הפאנטום צילום: יצרן

לקוח עשיר תמיד צודק: רולס רויס משנה את הפאנטום

בניגוד לחברת רכב עממי, כשיצרנית מכוניות יוקרה כמו רולס רויס צריכה לעדכן את המוצר היא בבעיה שכן מדובר ב"יצירת אמנות"; אז בחברה הגדירו את העדכון כ"הבעת פנים חדשה", והוא כולל שינוי בפנסים, גלגלים בסגנון שנות ה-20 והגה עבה יותר

13.05.2022, 16:55 | תומר הדר

חברת רולס רויס מודיעה על שורה של עדכונים לספינת הדגל שלה - הפאנטום, שהדגם הנוכחי שלה הוצג ב-2017, או כפי שהיא מכנה את העדכון: "הבעת פנים חדשה".


קראו עוד בכלכליסט:


יצרניות כמו רולס רויס מוצאות את עצמן בבעיה. כאשר יצרן רכב עממי מבצע עדכונים במכוניות, מדובר פשוט בעדכון קוסמטי. אבל ברולס רויס אי אפשר לעדכן את מה שמבחינת היצרנית והלקוחות הוא יצירת אמנות. לכן אומרים שם: "פאנטום היא המכונית הטובה בעולם, והיכולות שלנו מאפשרות ללקוחות לדעת שזו המכונית הטובה ביותר גם בעולם שלהם".


רולס רויס פאנטום, צילום: יצרן רולס רויס פאנטום | צילום: יצרן רולס רויס פאנטום, צילום: יצרןעיקר השדרוג שמבצעת רולס רויס מתבטא לפי החברה בשימור אופייה של פאנטום באמצעות עדכונים של יחידות התאורה והגריל, הוספה של גלגלים בסגנון שנות ה-20 והתקנה של הגה עבה יותר עם מגע נעים יותר - פועל יוצא של העובדה שבעלי רולס רויס רבים כבר לא רוצים לשבת במושב האחורי ולתת לנהג לעשות את העבודה, אלא לנהוג בעצמם.


הפאנטום מבפנים, צילום: יצרן הפאנטום מבפנים | צילום: יצרן הפאנטום מבפנים, צילום: יצרן


המנוע, פריט שרולס רויס בדרך כלל אינה ממהרת לשנות, הוא עדיין בעל 12 בוכנות בנפח 6.75 ליטרים אשר מפיק 563 כוחות סוס.שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות