אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חשיבה עסקית פיננסית חדשה - הכירו את החברה שהופכת עסקאות עתידיות לתזרים מיידי עבור העסק SHUTTERSTOCK

חשיבה עסקית פיננסית חדשה - הכירו את החברה שהופכת עסקאות עתידיות לתזרים מיידי עבור העסק

בעלי עסקים, הגיע הזמן להשאיר מאחור את ההרגל של קבלת שירותים פיננסיים 'מסורתיים' מהבנק, ולהתקדם לפתרונות חכמים, מתקדמים וזמינים, שעובדים עבור העסק ולא נגדו. איך אפשר להפחית את התלות במערכת הבנקאית? כיצד ניתן לשפר את התזרים באמצעות הפיכת צ'ק דחוי למזומן? כל הפרטים על הכלים הפיננסיים האלטרנטיביים של אופל בלאנס, שעוזרים לעסקים קטנים ובינוניים לצמוח

16.05.2022, 10:47 | בשיתוף אופל באלנס

הקמה וניהול של עסק הם עניין לא פשוט, הכרוך בהרבה אתגרים עסקיים וביורוקרטיים. אחד הדברים החשובים בתפעול השוטף של העסק הוא תזרים מזומנים זמין ויציב, על מנת להמשיך לצמוח ולהימנע ממשברים. הלוואות ואשראי מהבנק אמנם נתפסים בתור פתרונות נפוצים, אך הם כרוכים בלא מעט ביורוקרטיה וריבית גבוהה, כאשר לעתים הבנק עשוי להחליט שלא לתת כלל אשראי לעסק.

אך אפשר גם אחרת. קבוצת אופל בלאנס, שהוקמה לפני יותר מ-25 שנים ופועלת בפיקוח רשות שוק ההון, שואפת לשנות את המשוואה של כסף=בנק, ולעודד אצל עסקים חשיבה עסקית פיננסית חדשה. אופל בלאנס מציעה לעסקים דרך אחרת, יעילה, מקצועית ואמינה, המאפשרת להם לשפר את הזרים וגם לחשוב על עתיד העסק.

מהם השירותים שמציעה החברה ומפחיתים את התלות של העסקים בבנקים?

החזון: לעזור לעסקים קטנים ובינוניים לצמוח , SHUTTERSTOCK החזון: לעזור לעסקים קטנים ובינוניים לצמוח | SHUTTERSTOCK החזון: לעזור לעסקים קטנים ובינוניים לצמוח , SHUTTERSTOCK

פתרונות פיננסיים אלטרנטיביים שעובדים בשביל העסק ולא נגדו

מתוך מטרה לשפר את המצב הפיננסי של עסקים קטנים ובינוניים ולאפשר להם לצמוח, אופל בלאנס גיבשה שורה של פתרונות חכמים, מתקדמים וזמינים. בין היתר, החברה מציעה המרת צ'ק דחוי למזומן, מימון מול ממסרים דוחיים, מימון כנגד המחאת זכות, מימון כנגד שעבוד נכסים, השלמת הון עצמי, הלוואות לכל מטרה, סליקת כרטיסי אשראי, ארנק דיגיטלי ועוד.

בוחנים את העסק על סמך העתיד שלו ולא העבר שלו

החדשנות של אופל בלאנס, המאפשרת לה לשרת אלפי עסקים בישראל ולעזור להם לצאת ממשברים ולצמוח, נובעת מההתמקדות ביכולת הייצוא של העסקים ולא באיתנות הפיננסית שלהם, בניגוד לבנקים.

תהליך קבלת ההחלטות של אופל בלאנס כולל בחינה של יכולת העסק לעבוד ולייצר הכנסה, יחד שקלול פוטנציאל הצמיחה שלו, ונטרול הגורמים שעשויים לגרום לבנק שלא לאפשר מימון.

בעקבות הגדרתה בתור חברה מורשת ומפוקחת, לאופל בלאנס יש את היכולת לבחון את פרופיל האשראי של הלקוחות המשלמים של העסק וההיסטוריה הפיננסית שלהם - וכך להעריך את האיתנות הפיננסית והיכולת שלהם לשלם בעתיד על הצ'קים שמסרו לאותו עסק.

באופל בלאנס מאמינים כי כאשר הבנק בודק את האובליגו של העסק ויכולת ההחזר שלו על סמך העבר ולא העתיד, הוא מתייחס למאפיינים לא רלוונטיים להצלחה של עסקת המימון.

הופכים תשלום עתידי להכנסה מיידית , SHUTTERSTOCK הופכים תשלום עתידי להכנסה מיידית | SHUTTERSTOCK הופכים תשלום עתידי להכנסה מיידית , SHUTTERSTOCK

כך תהפכו עסקה עתידית לתזרים מיידי, ותגדילו את האיתנות הפיננסית של העסק

האג'נדה של אופל בלאנס והפתרונות שהיא מציעה עוזרים לעסקים להפוך תשלומים עתידיים להכנסה מיידית. העסק מקבל מאופל בלאנס את הכסף ישירות לחשבון הבנק בצורה הנוחה לו, תוך מספר שעות. העסק לא נדרש להעמיד בטחונות וערבויות אלא רק את הצ'קים הדחויים שקיבל מהלקוחות.

היתרונות המיידים ברורים: העסק לא נאלץ לחכות חודשים רבים לקבלת כסף על עבודה שכבר בוצעה, ובמקביל משיכת היתר בבנק הופכת לפלוס והתזרים הופך לחיובי.

תוצאה מבורכת נוספת של בחירה בפתרונות של אופל בלאנס היא שיפור באיתנות הפיננסית של העסק, שמשפיעה בתורה על פרופיל האשראי שלו, וברגע שהעסק חזק פיננסית, גם הבנקים מוכנים ורוצים לספק לו אשראי. בשלב זה הלקוח של אופל בלאנס מחזיק בעמדת כוח המאפשרת לו לבחור ממי לקבל את האשראי.

חשיבה עסקית פיננסית חדשה, SHUTTERSTOCK חשיבה עסקית פיננסית חדשה | SHUTTERSTOCK חשיבה עסקית פיננסית חדשה, SHUTTERSTOCK

המפתח להצלחה של אופל בלאנס: גישה מתקדמת, פתרונות מותאמים אישית, מחויבות ויחס חם

לעומת הגישה החשדנית הנהוגה בבנקים, באופל בלאנס מחויבים לסייע בהתאמת הפתרון הנכון לכל עסק. הנציגים המיומנים של החברה עורכים היכרות מעמיקה עם העסק בו הם מטפלים, מזהים את הצרכים שלו ומעניק לו פתרונות מותאמים אישית ויחס אישי וחם.

עשרות אלפי העסקים המשתמשים בשירותי החברה הובילו חברות מובילות בשוק כמו הפניקס, אקסלנס, אלטשולר שחם ומור לרכוש מניות של אופל בלאנס, מתוך הבנה כי העתיד של המערכת הפיננסית נמצא במערכת החוץ בנקאית.

עושים שינוי במשק הישראלי

הפתרונות והכלים של אופל בלאנס מאפשרים לבעלי עסקים לשפר באופן משמעותי את התזרים ודירוג האשראי שלהם ומקדמים אותם לצמיחה ומחשבה על העתיד. אופל בלאנס קושרת את ההצלחה שלה להצלחה של בעלי העסקים אותם היא משרתת, מתוך רצון לתרום ולהניע קדימה את סקטור העסקים הקטנים והבינוניים במשק הישראלי כולו.שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות