אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אלטשולר שחם ישתתף בפעילות ההלוואות של שאול נאוי צילום: אולפן כלכליסט

אלטשולר שחם ישתתף בפעילות ההלוואות של שאול נאוי

בית ההשקעות יקבל אפשרות להשתתף בכל עסקת אשראי של יעקב פיננסים, עד ל-75% מסכום ההלוואה, שתנוהל על ידי חברת האשראי החוץ בנקאי של נאוי

14.06.2022, 19:34 | גולן חזני

אחרי שאלטשולר שחם השקיע במניות יעקב פיננסים של שאול נאוי לפני ההנפקה (18.5%), חובר בית ההשקעות אלטשולר שחם לשאול נאווי גם במתן הלוואות משותפות.

במסגרת ההסכם בין הצדדים נקבע שכל עסקת הלוואה מעל 40 מיליון שקל שתוצע ליעקב פיננסים תובא בפני אלטשולר שחם, שיחליט אם להשתתף במתן ההלוואה - אם אכן יחליט להשתתף, הוא ייקח חלק ב-75% מסכום ההלוואה ויעקב פיננסים ב-25%.

שיעור החלק של כל חברה נתון לשינויים בהסכמה משותפת, ובה בעת, בכל מקרה חלקה של יעקב פיננסים לא יירד מ-12 מיליון שקל או 10% מהיקף ההלוואה, הגבוה ביניהם. יעקב פיננסים תהיה זו שתנהל את האשראי מול הלווה לאחר קבלת ההלוואה. תקופת ההתחיבות של נאווי לפי הסכם זה תהיה לשלוש שנים.

יעקב פיננסים שהוקמה לפני קצת יותר משנה על ידי נאוי לאחר פרישתו מנאווי המשפחתית (שבה החזיק בשותפות עם אחיו דורי) הונפקה לפני כשלושה חודשים לפי שווי כ-500 מיליון שקל - החברה כבר מנהלת תיק אשראי חוץ בנקאי בהיקף של למעלה מ- 1.7 מיליארד שקל.

"יעקב פיננסים אמנם חדשה בשוק האשראי החוץ בנקאי אך אני בעל ותק של למעלה מ-40 שנים בתחום. אני גאה להוביל שוב מהלך אשר מציב את שוק האשראי החוץ בנקאי כאלטרנטיבה לגופים המשמעותיים במשק. כמובן ששיתוף הפעולה של אלטשולר שחם מהווה הבעת אמון משמעותית בחברה ובאנשי המפתח שלה", אמר שאול נאוי.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות