אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חברת Airbnb מקצה 10 מיליון דולר לבניית "מקומות הלינה המטורפים בעולם" צילום: Airbnb

חברת Airbnb מקצה 10 מיליון דולר לבניית "מקומות הלינה המטורפים בעולם"

אתר השכרת הדירות יחלק 100 אלף דולר למאה אנשים שיבנו את הנכסים הייחודיים וההזויים ביותר. העיצובים צריכים לכלול פקטור וואו, לקחת בחשבון שיקולים סביבתיים ושבנייתם תושלם עד אוגוסט 2023

26.06.2022, 14:21 | חדשות חוץ

אתר השכרת הדירות Airbnb מקצה 10 מיליון דולר לבניית "מקומות הלינה המטורפים בעולם". בסוכנות הידיעות בלומברג דיווחו כי החברה השיקה קרן בגובה הסכום שנקראת The OMG! Fund , שתחלק 100 אלף דולר למאה אנשים שיבנו את הנכסים הייחודיים וההזויים ביותר, כמו "דונאט שניתן לגור בו במדבר", כך לפי הודעת החברה.

העיצובים צריכים לכלול פקטור וואו, לקחת בחשבון שיקולים סביבתיים ושבנייתם תושלם עד אוגוסט 2023. פאנל שופטים שיכללו את המעצבת האמריקאית איריס אפפל והאדריכל קואיצ'י טאקאדה הפועל מסידני, יעברו על ההצעות ויבחרו את הפרויקטים שיזכו במענקים.

"יצירתיות מגיעה בכל הצורות והגדלים", נכתב בעמוד המוקדש לפרויקט. "אם יש לכם רעיון מעורר השתאות, תשלחו אותנו אלינו ואתם עשויים לזכות ב-100 אלף דולר".

בחודש שעבר עיצבה מחדש Airbnb את אתרה כדי לסייע למשתמשים לגלות מיקומים פחות מוכרים. הקרן החדשה נועדה לתת דגש ליעדים ייחודיים מסוגם כמו מלון תפוח האדמה הגדול באיידהו, שנראה מבחוץ כמו תפוח אדמה ענקי ומציע מאפיינים כמו פינת אח ונברשות. יעד ייחודי נוסף הוא בית כרכרה (The Deluxe Covered Wagon farm) בסמוך ללאס וגאס המציע פעילויות כמו רכיבה על סוסים ורודיאו.

Airbnb וכן היריבות אקספדיה ובוקינג הולדינגס מעריכים כי הקיץ הנוכחי יהיה אחת העונות העמוסות בהיסטוריה של התעשייה, זאת על אף עליית מחירי הדלק והכאוס בשדות התעופה ברחבי העולם. ההתמקדות בנכסים ייחודיים אמורה לסייע לחברה לבלוט מבין שלל ההצעות, זאת לנוכח ההתלבטויות של נוסעים רבים האם לשכור Airbnb או חדר במלון. לפי החברה, מספר הלילות שהוזמנו בנכסים ייחודיים ברחבי העולם זינק בקרוב ל-50% ב-2021 לעומת 2019.

הצעות לקרן ניתן להגיש עד ה-22 ביולי כאן: https://www.airbnb.com/d/omgfund_apply

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות