אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
דניאל רקנאטי רכש שני קוטג’ים בצפון ת”א ב־52 מיליון שקל הקוטג’ים שרכש רקנאטי | צילום: אוראל כהן

דניאל רקנאטי רכש שני קוטג’ים בצפון ת”א ב־52 מיליון שקל

בנו של ליאון רקנאטי - לשעבר יו"ר קבוצת אי.די.בי ומשנה למנכ"ל בנק דיסקונט - רכש לאחרונה את שני הקוטג'ים הטוריים, בקו ראשון לים, ברחוב רוזנבלום הרצל במתחם סי אנד סאן. העסקה נחשבת ליקרה ביותר באזור

10.05.2021, 07:35 | דותן לוי

דניאל רקנאטי, בנו של ליאון רקנאטי לשעבר יו"ר קבוצת אי.די.בי ומשנה למנכ"ל בנק דיסקונט, רכש לאחרונה שני קוטג'ים טוריים, בקו ראשון לים, ברחוב רוזנבלום הרצל במתחם סי אנד סאן בצפון תל אביב תמורת כ־52 מיליון שקל. אחד הקוטג'ים, בפינה הצפון־מערבית בשכונה, משתרע על שטח בנוי של 375 מ"ר וכולל 6 חדרים ו־4 חניות, וגולת הכותרת בעסקה זו היא מגרש של חצי דונם, שנחשב גדול בשכונה זו. על נכס זה שילם רקנאטי 37.4 מיליון שקל. על קוטג’ סמוך, עם חצר המשתרעת על כ־100 מ"ר בדומה למרבית הקוטג'ים בשכונה, שילם כ־15 מיליון שקל. העסקאות היקרות ביותר ברחוב הרצל רוזנבלום עמדו עד כה על 23-21 מיליון שקל לקוטג'.  

רקנאטי, בן ה־45, הוא נכדו של דניאל רקנאטי, מייסד אימפריית רקנאטי, שהחזיקה בימיה הטובים את השליטה בבנק דיסקונט ובאי.די.בי. במשך השנים הוא פעל בעיקר בעסקי ההייטק ונמנה עם מייסדי קרן רודיום. ב־2015 רכש את השליטה בשלד הבורסאי של אי.די.בי כשעמד למכירה במסגרת הסדר החוב של נוחי דנקנר. 

הקוטג’ים הטוריים שרכש רקנאטי. כולל גם מגרש בן חצי דונם, צילום: אוראל כהן הקוטג’ים הטוריים שרכש רקנאטי. כולל גם מגרש בן חצי דונם | צילום: אוראל כהן הקוטג’ים הטוריים שרכש רקנאטי. כולל גם מגרש בן חצי דונם, צילום: אוראל כהן

עם השכנים של רקנאטי בשכונת סי אנד סאן נמנים משה פודהורצר, ממייסדי חברת נביעות; אהוד גת, מבעלי חברת פנדור; הפלסטיקאי דב קליין, האחים לבית דיין (איציק, אמיר ולימור); האחים דוד ודרורית ורטהיים, המחזיקים כל אחד בדירה; רוני מאנה, יעקב פרי, רוני מילוא ואלי עזור.

תגיות