אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

הריב על התמ"א, הקרב על התמורות והערבויות והקשר של כל זה לאוקראינה

שורת הרווח – התוכנית שמנתחת את הערך המוסף של איפה, מתי ואיך כדאי להשקיע. מה שורת הרווח להיום? צפו

04.07.2021, 14:07 | בשיתוף מערכת שורת הרווחהיום ב"שורת הרווח" נתעמק בנושא שהכי מעסיק את עולם הנדל"ן היום – ביטול או הארכת התמ"א. דרך חמישה ראיונות מעמיקים נבחן דעות מגוונות בנושא, נסקור את ההשלכות הפוליטיות, התכנוניות והפיננסיות, ונברר מה מקומם של בעלי הדירות בתוך כל זה. לסיום, נקנח עם נושא שונה ומרענן שידגדג לכם את בלוטות ההשקעה – רכישת נדל"ן באוקראינה.

לפני הכל, ננסה להבין את תמונת המצב ואת מערכת הלחצים המופעלים על מקבלי ההחלטות בנוגע לביטול או להארכה של תמ"א 38. נשמע על נקודות התורפה של התוכנית ונבין מה הדבר הדחוף ביותר כרגע - מציאת פתרון לשלב הביניים. בהמשך נשמע שתי דעות מנוגדות: האחת מברכת על סיום עידן התמ"א, קוראת לביטולה ולייעול כולל של תחום ההתחדשות העירונית, והשנייה דווקא תומכת בהארכתה, אך צופה ונערכת לשינויים.

נמשיך לדבר על ערבויות לבעלי הדירות בפרויקטים של התחדשות עירונית – הנושא החשוב ביותר עבור הדיירים, שצריך להעסיק אתכם לפחות באותה מידה שבה אתם דואגים לתמורות שתקבלו, ובנוסף נשמע על כל שלבי הפרויקט ועל התנהלות נכונה של יזמים. כמובטח, נסיים עם עצות חשובות למשקיעים שמעוניינים להפיק את המירב מאוקראינה – היעד החם של משקיעי הנדל"ן הישראלים.

הצטרפו אלינו לשורת הרווח.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות