אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
לגו חוגגת גיוון מגדרי עם מהדורה "גאה" חדשה צילום: Lego

לגו חוגגת גיוון מגדרי עם מהדורה "גאה" חדשה

הסדרה Everyone is Awesome כוללת 346 דמויות וקוביות, שצבועות בשלל צבעי הקשת כהוקרה לדגל הגאווה. ביניהן דמויות שמייצגות את קהילת הטרנס, דמויות חומות ושחורות, ואפילו מלכת דראג

20.05.2021, 13:31 | חדשות החוץ

לגו הודיעה על השקת מהדורה חדשה בשם Everyone is Awesome שמטרתה לחגוג את הגיוון בקרב המעריצים. 

האריזה כוללת 346 דמויות וקוביות, שצבועות בשלל צבעי הקשת כהוקרה לדגל הגאווה, וכן יש דמויות בצבעי כחול בהיר, לבן וורוד שאמורות לייצג את קהילת הטרנס, כולל דמות סגולה עם תסרוקת מנופחת בהשראת מלכות הדראג. כמו כן, יש דמויות בצבעי שחור וחום בשל הגיוון בתוך הקהילה עצמה. הדמויות עצמן נטולות מגדר ברור בכוונה תחילה.

קראו עוד בכלכליסט:


המהדורה תהיה זמינה להזמנות החל מה-1 ביוני במיוחד לחודש הגאווה. מאחורי היוזמה עומד מתיו אשטון, סגן נשיא לעיצוב בחברה. 

"רציתי ליצור מודל שמסמל הכללה וחוגג את כולם, לא משנה כיצד הם מגדירים את עצמם או את מי הם אוהבים", הסביר. "יש לי מזל להיות חלק מקהילה גאה, תומכת ומלאת תשוקה של חברים לעבודה ומעריצים של לגו. אנחנו חולקים אהבה ליצירתיות והבעה עצמית באמצעות הקוביות של לגו, והמהדורה הזו היא הדרך שלי להראות את הכרת התודה שלי על כל האהבה וההשראה". 

המהדורה החדשה תימכר באתר של לגו ובחנויות במחיר של 34.99 דולר. 

"יש לזה חשיבות גדולה", הגיב פלין דמרקו, חבר בקהילת הלהטב"ק ובקהילת מעריצי לגו מבוגרים."לרוב חברי הלהטב"ק מרגישים שלא רואים אותם, במיוחד לא תאגידים. יש הרבה מס שפתיים אבל  לא הרבה פעולות. אז זה מרגיש כמו הצהרה גדולה". 


לגו, סט להט"בק , צילום: Lego לגו, סט להט"בק | צילום: Lego לגו, סט להט"בק , צילום: Lego


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות