אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שלי בלרשטיין מונתה לסמנכ"לית שיתופי הפעולה האסטרטגיים של ynet וידיעות אחרונות צילום: משה מזרחי

שלי בלרשטיין מונתה לסמנכ"לית שיתופי הפעולה האסטרטגיים של ynet וידיעות אחרונות

בלרשטיין תחליף בתפקיד את אירית בר-לרנר שפרשה בתום 13 שנה. איל פאר, משנה למנכ"ל מסחר קבוצת ידיעות אחרונות, "שלי מביאה יצירתיות וחדשנות במטרה לענות על מלוא הצרכים החדשים של המפרסמים"

06.06.2021, 22:03 | שירות כלכליסט

שלי בלרשטיין נבחרה לתפקיד סמנכ"לית שיתופי הפעולה האסטרטגיים של קבוצת ynet וידיעות אחרונות ותחליף בתפקיד את אירית בר-לרנר שפרשה לאחרונה בתום 13 שנה.

לבלרשטיין ניסיון של מעל עשור בתחום התקשורת. היא הגיעה לקבוצת ידיעות אחרונות לפני כ-5 שנים, ועסקה בתפקידי ניהול פרויקטים רוחביים במחלקת התוכן הממותג, כמו כן גם היתה אחראית על שיתופי הפעולה המסחריים של העיתון.

שלי בלרשטיין סמנכ"לית שיתופי הפעולה האסטרטגיים של קבוצת ynet וידיעות אחרונות, צילום: משה מזרחי שלי בלרשטיין סמנכ"לית שיתופי הפעולה האסטרטגיים של קבוצת ynet וידיעות אחרונות | צילום: משה מזרחי שלי בלרשטיין סמנכ"לית שיתופי הפעולה האסטרטגיים של קבוצת ynet וידיעות אחרונות, צילום: משה מזרחי

במסגרת תפקידה החדש, תעבוד מול מפרסמי הקבוצה, ותפעל לייצר להם כלים יצירתיים וחדשניים למילוי כל צרכי השיווק המסורתיים והחדשים שלהם. 

איל פאר, משנה למנכ"ל מסחר קבוצת ידיעות אחרונות מסר: "שלי מביאה לשולחן יצירתיות וחדשנות במטרה לענות על מלוא הצרכים המסורתיים והחדשים של המפרסמים. אנו מאחלים לה הצלחה רבה ובטוחים כי תמשיך להגדיל את פעילות האגף".


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות