אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בגלל ההסלמה בדרום: טסלה עוצרת מסירות רכב צילום: אודי עציון

בגלל ההסלמה בדרום: טסלה עוצרת מסירות רכב

לקוחות שהיו אמורים לקבל את המכונית החשמלית שלהם בחניון לא ממוגן בנמל אשדוד, קיבלו בצהריים הודעות דחייה. מי שכבר קיבלו מודל 3 מהמשלוח החדש, הופתעו לגלות שהדגם הסיני מגיע רק עם 6 כריות אוויר במקום 8 באמריקאי

11.05.2021, 16:02 | אודי עציון


ההסלמה בדרום עוצרת את מסירות טסלה ללקוחות. בעקבות מתקפת הרקטות על אשדוד הודיעו היום בצהרים אנשי החברה ללקוחות שהוזמנו בהמשך היום לאתר המסירות בנמל אשדוד שלא להגיע בינתיים לקבל את החשמלית החדשה שלהם.


קראו עוד בכלכליסט:


בניגוד ליבואני הרכב שמפעילים עמדות מסירה מסודרות, טסלה, שעדיין נמצאת בשלבי התארגנות בישראל, מוסרת ללקוחות את הרכבים החדשים באוהל בחניון פתוח בנמל אשדוד. מטבע הדברים האתר אינו ממוגן ואינו יכול לספק מקלט לאנשים רבים.מתחם טסלה בנמל אשדוד, צילום: אודי עציון מתחם טסלה בנמל אשדוד | צילום: אודי עציון מתחם טסלה בנמל אשדוד, צילום: אודי עציון


כפי שנחשף ב"כלכליסט", טסלה החלה בימים האחרונים במסירת משלוח ענק של 1,500 מכוניות שהגיע בתחילת החודש לארץ. המסירות הוקפאו בינתיים, וצפויות להתחדש רק לאחר שהשקט יחזור לדרום.

לקוחות שכבר הספיקו לקבל מכוניות מהמשלוח החדש, הראשון שמגיע מסין, הופתעו לגלות כי בדרך מהמפעל בשנגחאי "נשרו" מהמכוניות שתי כריות אוויר. בניגוד לדגם האמריקאי שהגיע במשלוח הראשון עם 8 כריות אוויר, הדגם הבסיסי SR+ּ שמגיע כעת מסין מיוצר רק עם 6 כריות אוויר, ללא כריות הגנה לברכי הנהג והנוסע מלפנים. עם זאת, גם בתצורה זו קיבל מודל 3 את ציון חמשת הכוכבים המרבי במבחן הריסוק האירופי. הדגמים האחרים, הלונג ריינג' והפרפורנס, שימשיכו להגיע מהמפעל האמריקאי, ימשיכו להיות מצוידים ב-8 כריות.

ּ


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות