אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הצעד הבא: טיפאני משתפת פעולה עם נייקי ותמכור זוג נעליים ראשון נעלי Nike x Tiffany & Co. Air Force 1 1837s של טטיפאני ונייקי | צילום: TIFFANY & CO

הצעד הבא: טיפאני משתפת פעולה עם נייקי ותמכור זוג נעליים ראשון

כחלק ממאמציה להתנתק מהדימוי המיושן ולמשוך לקוחות צעירים, רשת התכשיטים תשיק רשמית את הנעליים ב-7 במרץ. הנעליים יימכרו ב-400 דולר והן מיוצרות לכבוד חגיגות ה-40 שנים לנעלי אייר פורס 1 של נייקי. בטיפאני הכריזו על קולקציית אביזרים נלווים מכסף במחירים הנעים בין 250-475 דולר

28.02.2023, 14:05 | חדשות חוץ

רשת התכשיטים טיפאני משתפת פעולה עם נייקי ליצירת זוג הנעליים הראשון שתמכור. הנעליים, שיושקו רשמית ב-7 במרץ, נקראות Nike x Tiffany & Co. Air Force 1 1837s, ומיוצרות לכבוד חגיגות ה-40 שנים לנעלי אייר פורס 1 של נייקי.

הנעליים בגזרה נמוכה הם למרבה ההפתעה לא בצבע כחול בהיר המזוהה עם טיפאני, אלא הם מזמש שחור כשבצד יש את הסמל של נייקי בכחול ובחלק האחורי מעל לעקב יש עיטורים כסופים. מחיר הנעליים עומד על 400 דולר.

בנוסף, בטיפאני הכריזו על קולקציית אביזרים נלווים מכסף לנעליים במחירים הנעים בין 250-475 דולר, שיכללו בין השאר מברשת וכף נעליים.

המוצרים יימכרו בשתי החנויות של טיפאני בניו יורק ובמבחר חנויות נייקי בצפון אמריקה ובאפליקציית החברה.

שיתוף הפעולה הוא חלק מהמאמצים של טיפאני להתנתק מהדימוי המיושן שלה ולמשוך לקוחות צעירים יותר. מלבד עם נייקי, טיפאני השיקה מאז נרכשה ב-2021 על ידי LVMH מספר שיתופי פעולה עם מותגים, ביניהם עם פנדי ליצירת תיק בצבעי הכחול של טיפאני ועם מותג שעוני היוקרה פטק פיליפ. לברון ג'יימס וג'יי.זי כבר נצפו עם השעון. הם גם כיכבו לצד ביונסה בפרסומות לרשת התכשיטים.

עם זאת, בשלב זה לא נרשמה התלהבות גדולה במיוחד ברשתות החברתיות מהנעליים, כשהביקורת העיקרית הייתה שהעיצוב עצלני. "הדבר האגדי היחיד בקשר לנעליים האלה הוא כמה הן משעממות", כתב משתמש בטוויטר.

תגיות