אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
עיריית חיפה רוכשת מנכסים ובניין את מתחם הספורטן בעיר ב-6 מיליון שקל צילום: ראובן כהן

עיריית חיפה רוכשת מנכסים ובניין את מתחם הספורטן בעיר ב-6 מיליון שקל

הספורטן משתרע על שטח של כ- 32 דונם, וכולל שלוש ברכות שחייה, חדר כושר, מגרש טניס וחדרי חוגים. העירייה תשקיע בשיפוץ המתחם 3.5 מיליון שקל

12.10.2021, 14:30 | דותן לוי

עיריית חיפה תהפוך את מתחם הספורטן בחיפה לברכה עירונית, כך עולה מעסקה שנחתמה לאחרונה בין העירייה לבין חברת ברטן חזקות והשקעות מבית דסק"ש ונכסים ובניין. במסגרת העסקה העירייה רכשה את המתחם תמורת 6 מיליון שקל, ובכוונתה להשמיש אותו לברכה עירונית בעלות של כ-3.5 מיליון שקל נוספים.  

העסקה בוצעה באמצעות החברה הכלכלית לפיתוח חיפה. על פי ההסכם, המתחם יועבר לניהול העירייה והחברה הכלכלית בתחילת ינואר 2022. מתחם הספורטן ממוקם במבואות הדרומיים של העיר חיפה, הוא משתרע על שטח של כ-32 דונם, וכולל שלוש ברכות שחייה, חדר כושר, מגרש טניס, מדשאות רחבות היקף, חדרי חוגים ועוד. לאחר קבלת המתחם תחל החברה הכלכלית לפיתוח חיפה בביצוע עבודות התאמה ושיפוץ, כך שהמתחם ישמש גם כמרכז קהילתי לתושבי העיר. 

מתחם הספורטן בחיפה, צילום: ראובן כהן מתחם הספורטן בחיפה | צילום: ראובן כהן מתחם הספורטן בחיפה, צילום: ראובן כהן

לאחר העסקה אמרה ראשת עיריית חיפה עינת קליש רותם: "הליך המו"מ עם חברת ברטן היה ארוך ומורכב, אך בתוך זמן קצר יוכלו כל תושבי חיפה ליהנות מברכה ציבורית". אור שחף, מנכ"ל החברה הכלכלית לפיתוח חיפה, הרגיע את המנויים הקיימים של הספורטן ואמר: "החברה הכלכלית תעשה כמיטב יכולתה לשמור על המינויים הקיימים, ובמקביל להרחיב את פעילות המתחם ולפנות לאוכלוסיית השחיינים וחובבי הספורט בעיר חיפה ובאזור". 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות