אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוח מצוין: הסוף לטיפול התרופתי בהפרעות קשב והיפראקטיביות יח"צ

מוח מצוין: הסוף לטיפול התרופתי בהפרעות קשב והיפראקטיביות

סובלים מהפרעות קשב והיפראקטיביות ונמאס לכם לקחת תרופות? חברת מוח מצוין מציעה לכם טיפול טבעי, יעיל ונוח מהבית.

25.11.2021, 11:18 | בשיתוף visionet

הפרעות קשב והיפראקטיביות הן כבר מזמן אתגר שכיח שרבים מאיתנו נאלצים להתמודד איתו בדרך כזו או אחרת. מדובר בבעיה שמייצרת קשיים רבים בתפקוד היום-יומי ומלווה ילדים, בני נוער וגם מבוגרים.  מרבית הלוקים בבעיה, מוצאים פתרון בטיפול כימי תרופתי, אבל חשוב לדעת שקיימות גם אפשרויות נוספות, טבעיות יותר. אחת מהן היא הערכה הביתית של חברת מוח מצוין, אותה פיתח עופר לידסקי, בעלי החברה ומאמן נוירופידבק מוסמך. הערכה נוצרה על מנת להנגיש דרך טיפול נוחה, נגישה, ויעילה בהפרעות קשב והיפראקטיביות, וגם לחסוך לנו פקקים ודלק יקר, כי הטיפול מתבצע בזמננו הפנוי, תוך כדי משחק במחשב, בפינה האהובה עלינו בבית.

מוח מצוין - יטפלו לך בהפרעות קשב וריכוז , יח"צ מוח מצוין - יטפלו לך בהפרעות קשב וריכוז | יח"צ מוח מצוין - יטפלו לך בהפרעות קשב וריכוז , יח"צ

משחקי מוח

הערכה הביתית של מוח מצוין כוללת חיישן אותו המתאמן עוטה על ראשו בזמן האימון, ותוכנת מחשב הכוללת את תכנית האימונים שהותאמה למטופל מראש בהתאם למטרות שהוגדרו לטיפול. תכנית האימונים מורכבת מ-30 מפגשים בני 20 דקות. בכל מפגש המתאמן מבצע עשר פעילויות משחקיות שונות שאורכן שתי דקות. בסיום כל מפגש, התוכנית מדרגת את רמת הביצועים ומאפשרת למתאמן לעקוב אחר קצב ההתקדמות שלו.

כאשר המתאמן עוטה על ראשו את החיישן, גלי המוח שלו נדגמים בשיטת EEG. תוך כדי משחק, כאשר המוח נמצא בתדר הנכון, המתאמן צובר נקודות וכך מקבל למעשה משוב חיובי. ככל שהמתאמן ממשיך לשחק, המוח לומד לשמור על ריכוז ומחזק את מיומנות הקשב.

תרומתה של סביבת המשחק

לידסקי מספר שמחקרים מראים שמי שסובלים מהפרעות קשב והיפראקטיביות ביום-יום מצליחים לשמור על רמת ריכוז גבוהה יחסית בזמן של משחק. זאת משום שהמשחק מעורר בהם תחושת סיפוק מנטלי אדירה והם מגוייסים לגמרי למשחק. זאת אחת הסיבות לכך שלידסקי והצוות שלו החליטו לבנות את התוכנה על בסיס פעילויות משחקיות. אך להבדיל ממשחקי מחשב רגילים סוגי המשחקים בתכנית האימונים אינם מעוררים את אותה תחושת סיפוק ומאלצים את המתאמן להתרכז. המשחקים מתחלקים לפי רמות, ומותאמים לגילאי המשתמשים, מילדים ועד למבוגרים.

"לדוגמא, יש משחק מרוץ מכוניות שדורש מהמתאמן ריכוז בזמן הנהיגה, ככל שהוא מתרכז יותר כך מהירות הנהיגה שלו עולה בהדרגה והוא מקבל על כך נקודות. ברגע שהמתאמן לא מתרכז בנהיגה והחיישן קולט את זה, הרכב מאט עד שלבסוף נעצר לגמרי, מה שגורם להפסקת צבירת הנקודות", מספר לידסקי.

מוח מצוין - טיפול טבעי ויעיל להפרעות קשב וריכוז, יח"צ מוח מצוין - טיפול טבעי ויעיל להפרעות קשב וריכוז | יח"צ מוח מצוין - טיפול טבעי ויעיל להפרעות קשב וריכוז, יח"צ

שואפים להתרחב ולהשתלב

"המוח הוא שריר שכל אחד יכול לאמן, בכל גיל ובכל מקום", לידסקי מאמין, ומספר שהמוצר הייחודי שלו מתבסס על שיטה מוכחת ומוכרת כבר שנים, שהוא חלק בלתי נפרד ממערך החינוך בארץ, מוכר כתכנית פעילה על ידי משרד החינוך ומהווה כלי לימודי בבתי הספר. החברה שואפת לשלב את כלי הטיפול החדשני בעבודתם של מטפלים ואנשי חינוך בארץ ועושה זאת בין היתר באמצעות הנגשת קורס להכשרת מאמנים של מוח מצוין בשיטת הנוירופידבק באוניברסיטת בר אילן. חלק ניכר מבוגרי הקורס עובדים כמאמנים אישיים בקליניקות ומציעים אפשרות לטיפול של אחד על אחד עם מתאמנים, במקום או בנוסף לטיפול מהבית.

הגעתם למקום הנכון

ניתן לומר שהערכה הביתית של חברת מוח מצוין מציעה חבילה אידאלית. היא מוכחת כיעילה, נוחה לתפעול, נגישה, טבעית ומותאמת לקצב ההתקדמות של המטופל, ומתבצעת מהבית. בנוסף, האפשרות לטפל בעצמנו תוך כדי משחק מהנה נשמעת טובה יותר מדי.

אם אתם סובלים מהפרעות קשב והיפראקטיביות ומחפשים טיפול שונה וטבעי במהותו, כזה שמסתמך בעיקר על היכולות שלכם, ומתבסס על שיטה מרתקת וייחודית, ייתכן שמוח מצוין היא הכתובת שלכם.

מוח מצוין

לפרטים נוספים, הכנסו לאתר>>

פייסבוק>>

לינקדאין>>

אינסטגרם>>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות