אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ביוטי סנטר – המרכז המתקדם ליופי יח"צ

ביוטי סנטר – המרכז המתקדם ליופי

מכון הקוסמטיקה של סברין עבוד בכפר עילוט, מביא לצפון את כל פתרונות האסתטיקה המתקדמים ביותר. החל מרפואה אסתטית על ידי רופאים מוסמכים ועד לפרטים הקטנים כמו תכשיטים, הלחמת ריסים ואיפור. ביוטי סנטר - המקום שמקפיד על כל פרט ביופי שלך

13.01.2022, 11:39 | בשיתוף Visionet

סברין עבוד, בת 31, היא הבעלים והמנהלת של מרכז הקוסמטיקה המתקדם והעדכני בצפון. בכפר עילוט, ליד נצרת, היא מספקת ללקוחותיה שמגיעים מרחבי האזור כולו, פתרונות אסתטיקה מתקדמים, במכשור חדשני ביותר עם צוות מקצועי שמבטיח תוצאות מדהימות. 

ביוטי סנטר - מכון קוסמטיקה בכפר עילוט, יח"צ ביוטי סנטר - מכון קוסמטיקה בכפר עילוט | יח"צ ביוטי סנטר - מכון קוסמטיקה בכפר עילוט, יח"צ

ב"ביוטי סנטר", מרכזים את המענה לצרכי האישה המודרנית, האסתטית והמטופחת. מהסרת שיער, טיפולי פנים מתקדמים, טיפולי הבהרה, אקנה ופיגמנטציה, חיטוב סנטר, שפתיים, בוטוקס ועוד על ידי רופא כירורג. הצמחת שיער, מספרה, תסרוקות ערב, צבע, הלחמות שיער, החלקות שונות, ריסים, איפור ועד עיצוב תכשיטים ייחודי. המקום המושלם להיכנס אליו ל"טיפול עשרת אלפים" ולצאת כשאת נראית מיליון דולר.

בריאות וביטחון לפני הכל

סברין מקפידה לעבוד עם המכשירים המתקדמים והבטיחותיים ביותר. לפני כל טיפול היא מבררת התאמה למטופלת "אם בבירור ראשוני עם הלקוחה אני מבינה שאין לי אפשרות להציע לה את הפתרון שהיא מבקשת, אני לא אעשה את העבודה. חשוב לי לעזור, לכן אני עורכת תשאול מקיף לפני. מבקשת אישור רפואי שמאשר לה לעבור את הפרוצדורה שהיא מעוניינת בה, ללא אישור רפואי אני לא מטפלת. לכל לקוחה יש תיק מעקב אחר התוצאות. הכל אצלי מאוד מובנה, מסודר ובטוח".

הסרת שיער מתקדמת

ב"ביוטי סנטר", הסרת שיער מתבצעת במכשיר החדיש והמתקדם ביותר, עם תוצאות מהירות. 

כבר מהטיפול הראשון ניתן לראות שינוי ניכר. המכשיר המתקדם פועל בעזרת ידית קור, מה שמבטיח העדר כוויות, לא כואב, ומאוד מדויק. ניתן לטפל גם בשיער בהיר, ובכל חלקי הגוף והפנים בביטחון מלא.

טיפולי הלייזר בפנים מתקיימים בשעות הערב, באווירה נינוחה. "כדי לוודא שאין חשש מחשיפה לשמש. המכשיר משמש גם לטיפולי פנים בלייזר. בדיוק עכשיו, מגיעה לקוחה להסרת שיער בפנים וטיפול, זה שתי ציפורים בטיפול אחד".

ביוטי סנטר - טיפולי פנים, יח"צ ביוטי סנטר - טיפולי פנים | יח"צ ביוטי סנטר - טיפולי פנים, יח"צ

  טיפולי פנים מתקדמים וטיפולי רפואה אסתטית

במקום מתקיימים כל טיפולי הפנים הקלאסיים: התמחות בטיפולי אקנה ופוסט אקנה, הבהרה וטיפול בפיגמנטציה, טיפולי הבהרת העור לפנים ולגוף. טיפולי אנטי איג'ינג ושימור העור בחומרים מזינים, טבעיים ואפקטיביים. בנוסף מתבצעים טיפולים מתקדמים, על ידי רופא כירורג, לעיצוב הפנים, החלקת קמטים, עיצוב שפתיים, חיטוב הסנטר והגבהת עצמות הלחיים, למראה פנים מתוח, צעיר ורענן. הזרקת בוטוקס ופלאזמה על ידי רופא מנוסה. במסגרת המחלקה לרפואה אסתטית, גם טיפולי שיניים אסתטיים, על ידי רופא שיניים.

כל החומרים בהם עבוד משתמשת הם איכותיים ביותר, שמיובאים מחברה צרפתית מובילה בעולם בתחום מוצרי הקוסמטיקה על בסיס חומרים טבעיים. "חשוב לי להשתמש בחומרים הכי טובים שיש. המוצרים שלי הם הטובים בעולם, כל התכשירים טבעיים. כך שבטוח להשתמש בהם גם לילדות צעירות אני מטפלת בבנות מגיל עשר, ללא חשש".

הקץ לנשירת השיער והפתרון להתקרחות

בקליניקה, מחלקה נרחבת לטיפולי שיער, ובמיוחד, מגיעים לביוטי סנטר, גברים ונשים, לטיפול במכשיר הפלזמה המתקדם PRP המעודד את צמיחת השיער וחיזוקו. הטיפול מתאים למי שחווה האטה בצמיחת השיער או נשירה דרמטית. "אפילו באזורים שבהם יש כבר התקרחות, ניתן להצמיח שיער". הטיפול מומלץ במיוחד גם למי שעבר השתלת שיער, ומעוניין לחזק את ההשתלה ולוודא המשך והתחדשות השיער. 

ביוטי סנטר - מומחים להלחמת ריסים, יח"צ ביוטי סנטר - מומחים להלחמת ריסים | יח"צ ביוטי סנטר - מומחים להלחמת ריסים, יח"צ

מחלקת שיער מגוונת 

נאמנה לתפיסת עולמה שיופי ובריאות הולכים יחד. סברין מקפידה שצבעי השיער יהיו איכותיים במיוחד ונטולי אמוניה. "המטרה לשקם את השיער לא רק כדי להיות יפה עכשיו וליצור נזק בעתיד" היא מסבירה, "הצבעים שאני משתמשת בהם מצוינים לשיער, כיוון שלא רק שהם לא פוגעים בו, אלא הם בעלי אפקט משקם, כך שהשיער גם צבוע וגם בריא ומטופח יותר". אם מישהי מבקשת משהו אחר, "אני מסבירה לה את כל ההשלכות של כל חומר, לטוב ולרע. אחרי שלקוחה מבינה מה קורה לשיער שלה, אני אעשה מה שהיא מבקשת. יש לי גם צבעי שיער עם אמוניה. גם בתכשירים הפחות טבעיים אני אחזיק את הטוב ביותר ומה שמאושר על ידי גורמי הבריאות".

לביוטי סנטר מגיעות כלות רבות ונשים לקראת אירוע, כיוון שהמקום מספק מעטפת שלמה לכל מה שכלה והמלוות שלה זקוקות לו ביום הגדול. לסברין ניסיון בתסרוקות מרשימות לכלות ואירועים, כל מה שחלמתן ואיך שתרצו להראות ביום המאושר, זה המקום להגשים את המשאלות. 

אם יש צורך, ניתן להעשיר את המראה בתוספות שיער זמניות וקבועות וכן הלחמות שיער. השיער בתוספות ובהלחמות הוא טבעי לחלוטין, רוסי או הודי-בנגאלי. התוספת מחזיקה, בכפוף לטיפול ובתוספת כחודשיים שלושה ואפשר לתפקד כרגיל ובבטחה.

החלקה בריאה 

השירות האישי והמקצועי וטיפול מסור שמטפל ומשקם ולא פוגע בשם היופי בבריאות האישה או השיער שלה, הם המוטו של המקום. לכן, גם בהחלקות היא מתמחה בהחלקות, כאשר במקום ניתן לבצע את כל סוגי ההחלקות, אבל סברין ממליצה על החלקות אורגניות טבעיות "זו החלקה שאפשר לעשות באופן בטוח גם לילדות. בכל מקרה, באופן אישי, אני נמנעת לעשות החלקה לנערות שטרם קיבלו מחזור". בנוסף אם לקוחה מבקשת ניתן לבצע גם החלקה הודית, אורגנית או יפנית לבקשתה. "אני יכולה לעשות כל החלקה, אבל חשוב לי שתבין את ההשלכות של כל טיפול וחומר שנשתמש בו. אני מסבירה בדיוק את ההשלכות ומה קורה לשיער". כל ההחלקות שנעשות במכון, ללא יוצא מן הכלל, נטולות פורמלין, "יש חומרים כמו פורמלין שממש לא טובים לבני אדם, אני לא מוכנה להשתמש בהם, וכל החומרים שלי מאושרים על ידי משרד הבריאות".

תוספות משלימות

כדי לספק הכל במקום אחד, בצורה בטוחה ונוחה ללקוחה, בביוטי סנטר ישנה מומחית להלחמת ריסים מקצועית. מעצבת תכשיטים שנמצאת במקום עצמו, מספקת תכשיטים ומתאימה אותם לצרכי הלקוחה. מאפרת מקצועית לאירועים וכלות. פדיקור ומניקור ועוד. 

ואיך לא, הסיומת המושלמת דורשת חיוך של כוכבת הוליוודית, גם לכך דאגו לכן בביוטי סנטר. טיפולי הלבנת שיניים, השתלת זירקונים לחיוך מושלם על ידי רופא שיניים מוסמך. הכל מרוכז תחת קורת גג אחת, עם טיפולים ברמה גבוהה במיוחד והקפדה על הבריאות והמראה העדכני. בשירות אישי, חברי ואינטימי.

בקרוב יתווספו גם עיסויים כדי לאפשר לכלות, ולמי שבא להתכונן לאירוע וגם ככה סתם, לנוח ולצבור כוחות לרגל הערב הגדול. הצוות בביוטי סנטר, מורכב מאנשי מקצוע מעולים, הקליניקה עובדת על פי מערכת ימים קבועה לשירותים שונים. "אני מאוד מקפידה בבחירת הצוות, ומכירה אישית את כל מי שאני עובדת אתו".

היד על הדופק

סבארין מקפידה ללמוד ולהתעדכן כל הזמן. היא ידועה באזור כמי שמביאה את כל החידושים, "אני מביאה מוצרים מיוחדים מכל העולם, אני תמיד בחיפוש אחר מה שהכי יעיל, טבעי ובריא. התכשירים שלי נבחרים בפינצטה, וכך אני מקפידה כל הזמן ללמוד ולהתקדם, אני מבררת מה חדש בתחום הביוטי ותמיד מחפשת פתרונות טבעיים ובריאים יותר". 

שירות ומחירי V.I.P

המחירים נוחים ומומלץ להתעדכן במגוון המבצעים במהלך השנה. הנחות ענק של 30-60%, ניתנות על בסיס קבוע לרוכשות מגוון מוצרים, ובהתאם לסל השירותים הנרכש. כמו כן, עבוד מקפידה על שירות מוקפד ודואג שלקוחותיה תרגשנה מיוחדת. מפנקת במתנות ובצ'ופרים וכן הלקוחות המתמידות זוכות לכרטיס חברת V.I.P, המקנה למשל שי על 12 טיפולי לייזר ועוד.

נשים שרוצות להתפנק ולהראות נפלא, זה המקום בצפון, עבורכן.

BEAUTY CENTER, עילוט, לפייסבוק>>, אינסטגרם>> ליצירת קשר : 052-3149508

לקביעת תור>>


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות