אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תדיראן מכפילה את השכר של ירדן ממרוד, הבת של בעל השליטה שלט של מזגן תדיראן | צילום: גיל לרנר

תדיראן מכפילה את השכר של ירדן ממרוד, הבת של בעל השליטה

בתו של משה ממרוד שמשמשת כמנהלת החדשנות בחברת המזגנים תרוויח מהחודש הבא 30 אלף שקל ברוטו, והמענק השנתי שלה יצמח בהתאם ל-90 אלף שקל

24.05.2023, 14:03 | אורנה יפת

חברת המזגנים תדיראן גרופ מבקשת להכפיל את השכר של ירדן ממרוד, מנהלת החדשנות ובתו של בעל השליטה משה ממרוד, כך שהיא תשתכר 30 אלף שקל ברוטו, במקום 16 אלף שקל כיום.

בנוסף, ממרוד זכאית למענק שנתי בגובה שלוש משכורות, כך שכיום הוא עומד על 48 אלף שקל ובמסגרת הסכם ההעסקה החדש יעלה ל-90 אלף שקל, בכפוף לרווח שנתי של 70 מיליון שקל לחברה באותה שנה.

העלות השנתית בגין העסקתה של ממרוד, בהתאם להסכם ההעסקה החדש תעמוד על כ-640 אלף שקל, לעומת עלות של 390 אלף שקל כיום. תנאי ההעסקה החדשים ייכנסו לתוקף ביוני 2023 למשך שלוש שנים.

ממרוד בעלת תואר ראשון בתקשורת בהתמחות ויזואלית מאוניברסיטת רייכמן. עם סיום הלימודים היא עבדה כמנהלת מותג ברשתות החברתיות במשרד פרסום ולפני ארבע שנים הצטרפה לתדיראן כרכזת שיווק ולאחר מכן מנהלת חדשנות.

על אף שהיא אינה מכהנת כנושאת משרה בחברה, תנאי העסקה של ירדן ממרוד הם בהתאם למדיניות התגמול של החברה. ועדת הביקורת נימקה כי "על אף שממרוד לא תכהן כנושאת משרה בחברה, ועדת הביקורת (בשבתה גם כועדת תגמול) ודירקטוריון החברה בחנו את היחסים שבין תנאי הכהונה וההעסקה המוצעים לירדן ממרוד לבין עלות השכר של כל שאר עובדי החברה ובפרט היחסים לעלות השכר הממוצע והחציוני של עובדי החברה שאינם נושאי משרה, נכון למועד הסמוך לפרסום דוח זה, והם סבורים כי יחסים אלו הם סבירים, בשים לב, בין היתר, לאופייה של החברה, לגודלה, לתמהיל עובדיה ובכלל זה תחומי אחריותה ותפקידה של ירדן ממרוד ביחס לכלל עובדי החברה".

עוד ציינה החברה כי "מכניסתה לתפקיד של ירדן ממרוד, התפתח תחום החדשנות בקבוצה באופן משמעותי, הן מבחינת היקף הפעילות, והן מבחינת אופי הפעילות ותרומתו לעסקי הקבוצה... נוכח התפקיד המשמעותי שמייחסת החברה לתחום החדשנות כאמור, בתפקידה תהא ירדן ממרוד כפופה למשנה למנכ"ל הקבוצה, האחראי, בין היתר, על הפיתוח העסקי בקבוצה".


תגיות