אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
ד"ר אייל כהן: עורך הדין שלכם לענייני בנקים יח"צ

ד"ר אייל כהן: עורך הדין שלכם לענייני בנקים

עומדים בפני תביעה של הבנק? מרגישים שהבנק לא מעניק לכם את הזכויות שלכם? יש לכם למי לפנות

13.01.2022, 11:49 | בשיתוף Visionet

פערי הכוחות המשמעותיים בין הבנקים ללקוחותיהם מוכרים לכולנו. במציאות מורכבת שכזאת, כמעט בלתי אפשרי לנצח במאבק מול גוף חזק כמו הבנק, מבלי להסתייע בשירותיו של עו"ד מנוסה ומקצועי שמכיר היטב את כללי המשחק שפועלים בעולם הזה.

הכירו את עו"ד ונוטריון ד"ר אייל כהן, שכבר כמעט 22 שנה מתמחה בדיני בנקאות, מייצג לקוחות בתביעות נגד בנקים, עוסק בהגנה על חייבים, הסדרים ומחיקת חובות ובכל הנוגע להוצאה לפועל.

במקביל לעיסוקו כעו"ד, כהן גם מלמד ומרצה במכללות בארץ בתחומי התמחותו השונים, ומעיד על עצמו שחלק עיקרי בהשקפת עולמו הוא רצונו להגן על זכויות המוחלשים בחברה, ובפרט על זכויותיהם של בני הגיל השלישי. 

ד"ר ונוטריון אייל כהן, יח"צ ד"ר ונוטריון אייל כהן | יח"צ ד"ר ונוטריון אייל כהן, יח"צ

שליחות לכל דבר

כהן, בן 48, נשוי ואב לשני ילדים, הקים את משרד עורכי הדין שלו בשנת 2007, כ-7 שנים לאחר שקיבל את רישיון עריכת הדין שלו. הוא החליט להתמחות בכל הנוגע לדינים של מערכת הבנקים בארץ, מתוך ההבנה שהיא מייצרת עוול בקרב אנשים רבים עקב חוסר ידע שלהם ופערי כוחות משמעותיים. כהן מספר שבראשית הקריירה שלו ראה רבים מלקוחותיו נופלים למשברים, מתגרשים ואף נוקטים בצעדים קיצוניים וגודעים את חייהם בשל חובותיהם. הניסיון שצבר והחוויות שעבר בדרכו במרוצת השנים, גרמו לכהן להבין שהעשייה שלו הינה בגדר שליחות יותר מאשר מקצוע. 

ד"ר ונוטריון אייל כהן - "שליחות לכל דבר"., יח"צ ד"ר ונוטריון אייל כהן - "שליחות לכל דבר". | יח"צ ד"ר ונוטריון אייל כהן - "שליחות לכל דבר"., יח"צ

פערי כוחות שמחייבים הגנה

במסגרת עבודתו, כהן מסייע ללקוחותיו להגן על זכויותיהם בכל הנוגע לתחומי הבנקאות, חדלות פירעון, הוצאה לפועל וסוגיות שנוגעות לבני הגיל השלישי. כך למשל, הוא מגן על לקוחות הבנקים שנפגעו מהמערכת ומבקשים לתבוע, דיירים שמתבקשים להתפנות מדירותיהם עקב בעיות משכנתא, וחייבים שמבקשים למחוק את חובותיהם בצורה של הסדרים. 

כהן מדגיש כיצד החלטה שרירותית אחת של פקיד הבנק יכולה לטלטל ולהפוך את חייו של הלקוח מקצה לקצה. כך למשל, פקיד בנק יכול להחליט ברגע אחד להעמיד חוב של לקוח לפירעון מידי, ולמעשה לייצר לאותו לקוח באופן פתאומי מציאות חדשה ומורכבת, שלעיתים נתפסת בעיניו כבלתי אפשרית.

השלכות משמעותיות על חיי אדם

כהן מסביר שמערכת הבנקים בארץ אמנם כפופה לחקיקה, הוראות ותקנות מחייבות שנועדו לאזן את פערי הכוחות בין הבנקים ללקוחותיהם, אך בפועל הבנקים לא תמיד מקיימים את ההוראות המוטלות עליהם כמתבקש, אם מסיבות של קשיים בהבנת החוק מצד עובדי הבנק, ואם מתוך רצון הבנק לטאטא את העניין, מתוך אמונה שהלקוח ככל הנראה לא ישים לב. 

כהן מספר שבדרך זו מוצאים את עצמם בתי עסק רבים, שמעסיקים אלפי עובדים, עם חשבון בנק שהוקפא עקב החלטתו של פקיד בנק על כך שפעילותם נתפסת כחשודה. מדובר בהחלטות בעלות השלכות קריטיות על חייהם של רבים, וכהן נלחם למענם.

ד"ר ונוטריון אייל כהן - כהן מסייע ללקוחותיו להגן על זכויותיהם בכל הנוגע לתחומי הבנקאות., יח"צ ד"ר ונוטריון אייל כהן - כהן מסייע ללקוחותיו להגן על זכויותיהם בכל הנוגע לתחומי הבנקאות. | יח"צ ד"ר ונוטריון אייל כהן - כהן מסייע ללקוחותיו להגן על זכויותיהם בכל הנוגע לתחומי הבנקאות., יח"צ

תנו לו להילחם למענכם

רבים מלקוחותיו של כהן הם לקוחות ותיקים וחוזרים, שכבר הבינו מזמן שהעשייה שלו נובעת מהרצון לדאוג לרווחתם ולהגן על זכויותיהם כמוחלשים מול גופים חזקים וגדולים. "כל אדם שהגיע למשרדי ובחר בי לייצג אותו, זכה מצידי למסירות, הגינות, הבנה, יושרה ומקצועיות, תכונות שלמרבה הצער אינן נפוצות כיום", מספר כהן. 

אם אתם מעוניינים בשירותיו של עורך דין מקצועי ומנוסה, שפועל מתוך תחושת שליחות ומוכן להילחם למען הזכויות שלכם, עו"ד ד"ר אייל כהן הוא הכתובת שלכם. 

טלפון: 050-9233277

כתובת: אחד העם 9, ת"א 

אתר>>שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות