אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
משתלם לדעת מור: אתר וידיאו חדש של מור בית השקעות הכולל עשרות סרטונים על השקעות וחיסכון פנסיוני קרן מור-"משתלם לדעת מור" | שי פרנקו

משתלם לדעת מור: אתר וידיאו חדש של מור בית השקעות הכולל עשרות סרטונים על השקעות וחיסכון פנסיוני

הפרויקט מותאם לתקופת המלחמה אשר מעוררת שאלות רבות הנוגעות לחסכונות של כולנו, ובין התכנים ניתן למצוא מיני קורסים על קרנות נאמנות, קרנות פנסיה וניהול השקעות בחו"ל, וכן ראיונות מקצועיים על השקעות לטווח ארוך, טעויות נפוצות בניהול השקעות ועוד

17.01.2024, 11:43 | בשיתוף מור בית השקעות

קבוצת מור בית השקעות משיקה את "משתלם לדעת מור" – אתר וידיאו חדש שמספק ידע פיננסי לציבור הרחב באמצעות עשרות סרטוני וידיאו שזמינים לצפייה חופשית באתר האינטרנט של הקבוצה. הסרטונים עוסקים במגוון נושאים ומחולקים לקטגוריות שונות.

האתר עונה על הביקוש מצד ציבור החוסכות והחוסכים לידע פיננסי עדכני ומקצועי, וכולל תכנים שמועברים על ידי מנהלות ומנהלי ההשקעות בקבוצת מור, לצד אנשי ונשות מקצוע בתחומים שונים. הפרויקט מותאם לתקופת המלחמה אשר מעוררת שאלות רבות הנוגעות לחסכונות של כולנו. בין התכנים ניתן למצוא מיני קורסים על מוצרים, דוגמת קרנות נאמנות, קרנות פנסיה וניהול השקעות בחו"ל, וכן ראיונות מקצועיים על השקעות בזמן מלחמה, טעויות נפוצות בניהול השקעות, השקעות לטווח הארוך, על הקשר בין ספורט והשקעות בהשתתפות המדליסטים האולימפיים פיטר פלצ'יק וגילי שריר שמור היא מנותנות החסות שלהם ועוד.

לדברי אלי לוי, מנכ"ל משותף במור בית השקעות, "הביקוש לידע פיננסי נמצא בעלייה, ואנו רואים שהמגמה מתעצמת בתקופות של אי-ודאות בשוק ההון. כגוף ששם דגש על מחקר והשקעות, המטרה שלנו היא לספק כלים לקבלת החלטות פיננסיות אשר יסייעו לחוסכות ולחוסכים, ולאנשי המקצוע המובילים את הענף, בראשם סוכנות וסוכני ביטוח ויועצות ויועצי השקעות".

לכניסה ל"משתלם לדעת מור" >>

שבירת הפרדיגמה הגברית של עולם ההשקעות

אתר הווידיאו החדש (משרד פרסום: סיטימדיה, הפקה: באזז ברוז) ממשיך את האסטרטגיה של קבוצת מור ששואפת לשבור את הפרדיגמה הגברית של עולם ההשקעות ולקדם שוויון מגדרי בתחום.

"אנו מביאים את הידע והניסיון הרב שנצבר ב-17 שנות הפעילות של קבוצת מור לציבור הרחב, אשר יוכל לצפות בתכנים רבים הנוגעים לעתיד של כולם וכולן", אומרת הדר רז, סמנכ"לית שיווק, קשרי חוץ ודוברות בקבוצת מור. "במסגרת זו שמנו דגש על כך שהתכנים יהיו בשפה שוויונית והשיח על כסף והשקעות יהיה גם בהובלת נשות מקצוע, בשפה שאינה מתנצלת, מקטינה או מסגבירה".

מור בית השקעות מנהל נכסים בהיקף של למעלה מ-100 מיליארד שקלים, ונסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב החל משנת 2017. בעלי השליטה בבית ההשקעות הם משפחת מאירוב ומשפחת לוי, והוא מנוהל על ידי יוסי לוי ואלי לוי – המכהנים כמנכ"לים משותפים, ויו"ר הדירקטוריון מאיר גרידיש.

לצפייה במגוון תכנים ב"משתלם לדעת מור" >>>

מור בית השקעות עוסק בשיווק השקעות ובשיווק פנסיוני (ולא בייעוץ) ולו זיקה למוצרים המנוהלים על ידו. אין באמור כדי להיות ייעוץ ו/או שיווק השקעות או כדי להחליף שיווק או ייעוץ פנסיוני אישי או פיננסי או ייעוץ משפטי או מיסויי המותאם לצרכים האישיים של הלקוח/ה, וכן אין באמור התחייבות להשגת תשואה כלשהי.


תגיות