אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
רשת בתי הקפה Tatti זכתה במכרז של רש"ת; תחליף את קפה משמר השרון בדיוטי פרי בית קפה טאטי | צילום: דניאל לילה

רשת בתי הקפה Tatti זכתה במכרז של רש"ת; תחליף את קפה משמר השרון בדיוטי פרי

טאטי זכתה באחד ממכרזי ההסעדה של רשות שדות התעופה ותפעיל שני בתי הקפה בזרועות B ו-C. בתקופה הקרובה רשות שדות התעופה צפויה להוציא מכרזי הסעדה נוספים

29.01.2024, 16:36 | אורנה יפת

רשת הקונדיטוריות ובתי הקפה Tatti זכתה באחד ממכרזי ההסעדה שפירסמה רשות שדות התעופה בספטמבר האחרון. טאטי תפעיל את שני בתי הקפה בזרועות B ו-C שבדיוטי פרי ותחליף את חברת קפה משמר השרון בע"מ, אשר הפעילה את בתי הקפה MOTO בזרועות הללו מאז שנת 2012. טאטי תתחיל להפעיל את בתי הקפה במהלך שנת 2024 והיא הזוכה הראשונה במכרזי ההסעדה שפרסמה רשות שדות התעופה בספטמבר האחרון. בתקופה הקרובה רשות שדות התעופה צפויה להוציא מכרזי הסעדה נוספים ובכלל זה מכרז להפעלת מסעדה אסיאתית באולם היוצאים בטרמינל 3, שני מכרזים להפעלת בתי קפה באולם הציבורי בטרמינל 3, ומכרז להפעלת פיצרייה בטרמינל 1.

בספטמבר האחרון רשות שדות התעופה הודיעה על שינוי בתמהיל המסעדות בנתב"ג, ויצאה במכרזים בתחום המזון. על רקע המלחמה, רש"ת האריכה את מועד הגשת ההצעות למכרזים, ועכשיו מפרסמת את שמות הזוכים.

טאטי היא רשת של קונדיטוריות ובתי קפה, בבעלות רשת אילנס. היא פעילה כעשרים שנה ומונה שבעה סניפים תחת המותג טאטי, חלקם בבעלות וחלקם בזכיינות. החברה תפעיל בנתב"ג 2 בתי קפה, כל אחד מהם בשטח של כ- 34 מ"ר ובנוסף שטחי ישיבה של כ-180 מ"ר בכל זרוע. החוזה תקף לחמש שנים עם 36 חודשי אופציה.

המחירים בהם ימכרו מוצרי המזון בנתב"ג יהיו זהים למחיר בו הם נמכרים ברשת בתי הקפה בארץ. טאטי תמכור חמישה מוצרים הנכללים ב"סל המוצרים הבסיסי", על פי המדיניות של רש"ת, במחיר מקסימלי אותו קבעה רש"ת. כך אספרסו או מים מינרלים יימכרו ב-8 שקלים וקפה הפוך או קרואסון גדול ב-12 שקלים.

על פי נתוני רש"ת, שנת 2023 הסתיימה עם למעלה מ-21 מיליון נוסעים בטיסות בינלאומיות, עלייה של כ- 9.3% לעומת שנת 2022. עם תחילת שנת 2024, מסתמנת חזרה הדרגתית של חברות התעופה הבינלאומיות לנמל התעופה בן גוריון ובהתאם לכך חל גידול בהיקף תנועת הנוסעים. במהלך דצמבר 2023 הסתכמה תנועת הנוסעים הבינלאומית בלמעלה מ-500 אלף נוסעים. בינואר, הצפי הוא לכ-600 אלף נוסעים בטיסות הבינלאומיות.


תגיות