אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
טדי שגיא נכנס לנדל"ן בארה"ב: ישקיע בפרויקט שהיקפו חצי מיליארד דולר עמית שעל

טדי שגיא נכנס לנדל"ן בארה"ב: ישקיע בפרויקט שהיקפו חצי מיליארד דולר

שגיא יקים יחד עם שותפיו, המיליארדר ג'ורג' פרז והיזם מייקל מסינוף, פרויקט מגורים, משרדים ומסחר בפאלם ביץ', פלורידה. עד כה השקיע שגיא בנדל"ן בבריטניה ואירופה

09.11.2021, 15:23 | דותן לוי

איש העסקים הישראלי טדי שגיא מרחיב את פעילות הנדל"ן לארה"ב, מעבר לפעילותו בבריטניה ואירופה. שגיא, דרך זרוע ההשקעות שלו Globe Invest, חבר לחברת הנדל"ן The Related Group של המיליארדר ג'ורג' פרז, ולחברת BH GROUP והיזם מייקל מסינוף, לצורך הקמת פרויקט בדאון טאון פאלם ביץ', פלורידה בהשקעה כוללת של כחצי מיליארד דולר. 

קראו עוד בכלכליסט:

הפרויקט, שייקרא Transit Village, ישתרע על פני שטח של כ-40 דונם ושטחו הבנוי יעמוד על 150 אלף מ"ר בשימושים של משרדים מסחר ומגורים בדירות יוקרה. 

טדי שגיא, עמית שעל טדי שגיא | עמית שעל טדי שגיא, עמית שעל

לפי הדיווח של החברה הפרויקט יוקם במיקום אסטרטגי - כ-5 ק"מ משדה התעופה הבינלאומי של פאלם ביץ', לצד גישה ישירה לתחנות רכבת מרכזיות וכן לשדות התעופה הבינלאומיים של הערים פורט לודרדייל ומיאמי.

עבור שגיא זו כאמור השקעת הנדל"ן הראשונה בארה"ב, ובכוונתו להרחיב פעילות זו מתוך הערכה כי השקעות נדל"ן בארה"ב הן כעת אטרקטיביות יותר מבעבר. לפי דירוג פורבס האחרון, הונו של שגיא מוערך ב-5.6 מיליארד דולר. 

כך ייראה פרויקט Transit Village בפאלם ביץ כך ייראה פרויקט Transit Village בפאלם ביץ', פלורידה | צילום: יח"צ כך ייראה פרויקט Transit Village בפאלם ביץ

המיליארדר ג'ורג' פרז (72), יזם נדל"ן ארגנטינאי-אמריקאי, יכנס לכאמור השקעה באמצעות קבוצת הנדל"ן  The Related Group המתמחה בפיתוח מרכזים אורבניים בפלורידה. כרגע, יש לחברה יותר מ-70 פרויקטים בשלבי פיתוח שונים, ומאז הקמתה מכרה נדל"ן בשווי כולל של 50 מיליארד דולר.  בין השותפים חיברה חברת ייעוץ ותיווך הנדל"ן Avison Young שפעילה בעיקר בארה"ב.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות