אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
פחות דבש בכוורת: חברת EquityBee פיטרה חמישית מעובדיה מייסדי EquityBee אקוויטיבי מימין מודי רדשקוביץ אורן ברזילי עודד גולן, | צילום: נופר תגר

פחות דבש בכוורת: חברת EquityBee פיטרה חמישית מעובדיה

החברה הישראלית שמסייעת לעובדי סטארט-אפים לגייס הון למימוש אופציות הודיעה על פיטוריהם של 25 עובדים מתוך 130 בארץ ובארה"ב. "השינויים בשוק הובילו לכך שהחלטנו למקד את המאמצים שלנו בתקופה זו בשוק האמריקאי"

31.10.2022, 13:44 | מאיר אורבך

חברת אקוויטיבי (EquityBee), המאפשרת לעובדי סטארט-אפים לגייס את ההון הדרוש למימוש האופציות שלהם, מפטרת 25 עובדים מתוך 130 עובדיה בישראל ובארצות הברית (כ-20%). החברה גייסה עד היום 85 מיליון דולר, כשבין משקיעיה Group 11 Battery Ventures ו-ICON ו Greenfield Partners.

EquityBee הוקמה ב-2018 על ידי אורן ברזילי, מנכ״ל החברה, עודד גולן, סמנכ״ל מוצר, ומודי רדשקוביץ, סמנכ״ל התפעול.

מהחברה נמסר בהמשך לפיטורים:

"מיום הקמת Equitybee ראינו לנגד עיננו את טובת עובדי הסטארט-אפים כשותפים מלאים לבניית ולהצלחת החברות בהן הם עובדים - גם בימים של שגשוג בענף ההייטק וגם בתקופות מאתגרות יותר.

"השינויים בשוק הובילו לכך שהחלטנו למקד את המאמצים שלנו בתקופה זו בשוק האמריקאי, בחברות שיש להן ביקוש גבוה בקרב קהילת המשקיעים שלנו, כפי שפורסם בבלוג שלנו, ולסייע לעובדים מאותן חברות לממש את האופציות שלהם.

"יחד עם זאת, חשוב לציין כי הפעילות העסקית שלנו בישראל תישאר כפי שהייתה: הצוות שמסייע לעובדי הסטארט-אפים ולמשקיעים המקומיים לא קטן וימשיך בפעילותו כרגיל, כך שרמת השירות הגבוהה תישמר.

"בעקבות המיקוד העסקי החדש נדרשנו לערוך התאמות במשאבים ובכוח האדם שלנו. אנחנו מצטערים להיפרד מעובדים ומעובדות שהם חלק בלתי נפרד מהבנייה של Equitybee - אנשים שהפכו אותה לחברה שהיא היום - ואנחנו מעריכים מאוד את תרומתם. נעשה ככל שנוכל כדי לסייע להם בהמשך דרכם".


תגיות