אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
צפו: הדלת של המשאית נפתחה - הכסף התפזר על הכביש המהיר צילום: KTLA.TV

צפו: הדלת של המשאית נפתחה - הכסף התפזר על הכביש המהיר

נהגים שנסעו בכביש המהיר בדרום קליפורניה ביום שישי מצאו את עצמם מוקפים בשטרות של כסף שנפלו ממשאית משוריינת שהיתה מעורבת בתאונה. משטרת התנועה איימה כי מי שלא יחזיר את הכסף - צפוי לעמוד לדין

21.11.2021, 13:37 | חדשות חוץ

נהגים שנסעו בכביש המהיר בדרום קליפורניה ביום שישי מצאו את עצמם מוקפים בשטרות כסף, זאת לאחר שהשטרות נפלו ממשאית משוריינת שנקלעה לתאונת דרכים קלה, כך לפי דיווח בסוכנות הידיעות AP.

התקרית אירעה בשעה 9:15 בבוקר בכביש 5 החוצה מדינות, כשהמשאית היתה בדרכה לסן דייגו למשרד של התאגיד הפדרלי לביטוח פיקדונות (FDIC). "אחת הדלתות נפתחה בפתאומיות ושקי הכסף נפלו החוצה", מסר קרטיס מרטין ממשטרת התנועה של קליפורניה. סרטונים שפורסמו באינטרנט מציגים אנשים צוחקים בעודם מחזיקים ערמות של שטרות. עם זאת , לפי הדיווחים, שני אנשים נעצרו במקום, ומרטין הזהיר שכל מי שיימצא שלקח את הכסף יעמוד בפני אישומים פליליים. עוד הוסיף כי  עוברי אורח צילמו סרטונים רבים במקום, ומשטרת התנועה וה-FBI חוקרים את התקרית. לפיכך כל מי שלקח את הכסף נקרא להשיב אותו למשרדי משטרת התנועה בוויסטה. מהרשויות לא נמסר כמה כסף חסר, ובינתיים כ-12 אנשים השיבו את הכסף שאספו. "אנשים מחזירים כמויות גדולות", אמר מרטין. "אנשים אספו סכומים גדולים". 


כסף נפל על הכביש המהיר, צילום: KTLA.TV כסף נפל על הכביש המהיר | צילום: KTLA.TV כסף נפל על הכביש המהיר, צילום: KTLA.TV


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות