אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
גרים בצפון תל אביב? גורד שחקים חדש בדרך תמיר אמר, מנכ"ל קבוצת חג'ג' על רקע הדמיית הפרויקט בבבלי | צילום: שלומי יוסף

גרים בצפון תל אביב? גורד שחקים חדש בדרך

קבוצת חג'ג' קיבלה אתמול היתר למגדל בן 48 קומות בפארק בבלי שבצפון ת"א. במסגרת הפרויקט "בבלי 3", תבנה הקבוצה מגדל עם 247 דירות בנות 3-5 חדרים, וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוז. יחד עם ספא, בריכה, חדר כושר ובר קוקטיילים, הבניין יהיה קרוב למוקד העסקים והתרבות של העיר, ויספק דירות יוקרתיות

02.01.2024, 15:02 | רוני ליפשיץ, מרכז הנדל"ן

קבוצת חג'ג' דיווחה אתמול (ב') כי קיבלה היתר בנייה לפרויקט "בבלי 3" בפארק בבלי בתל אביב, במסגרתו תקים מגדל של 48 קומות בן 247 יחידות דיור. פארק בבלי ממוקם על שטחה של שכונת גבעת עמל ב' שפונתה מתושבים, וכולל סה"כ 6 מגדלים. אדריכל הפרויקט הוא משרד יסקי-מור-סיוון.

ההיתר ניתן במסגרת פרויקט H-master piece Bavli, בו ייבנו דירות בנות 3-5 חדרים, וכן מיני פנטהאוזים ופנטהאוז. במגדל ייבנו גם ספא, בריכה, חדר כושר, ג'ימבורי, חדרי ישיבות ובר קוקטיילים, ולדיירים תינתן האפשרות להזמין גם מזון ושתייה בתוך המתחם עצמו. הפרויקט ממוקם בקרבת צירי התחבורה המרכזיים בגוש דן - איילון ודרך נמיר, וכן במרחק קצר ממרכז ת"א, מוקדי הבילוי והתרבות, ומרכזי העסקים של העיר.לאחרונה פורסם גם כי השחקנית הישראלית והדוגמנית, יעל שלביה, רכשה דירת 3 חדרים בפרויקט, במחיר שלפי הערכות הגיע ללמעלה מ-5 מיליון שקל.

"אנחנו פותחים את שנת 2024 בבשורה משמעותית, שמקדמת את האסטרטגיה של החברה להקים עוד 1,000 יח"ד חדשות במיקומי יוקרה בתל אביב", מסר מנכ"ל קבוצת חג'ג', תמיר אמר. "יחד עם התוכניות שלנו להרחיב את הבנייה במסגרת מיזמי התחדשות עירונית, נדע לתת מענה למגוון הביקושים הצפויים בשוק הנדל"ן".

נכתב על ידי מערכת מרכז הנדל"ן

תגיות