אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
חלומות כן מתגשמים: Airbnb מציעה להשכרה את הבית של פו הדב צילום: AIRBNB

חלומות כן מתגשמים: Airbnb מציעה להשכרה את הבית של פו הדב

תושבי בריטניה יוכלו ללון בהעתק של בית העץ בו התגורר פו הדב, לציון 95 שנה ליצירתו של א.א. מילן. מה המחיר?

19.09.2021, 23:35 | חדשות החוץ

אם חלום הילדות שלכם היה לחיות כמו פו הדב, יש לכם  הזדמנות כעת להגשים זאת. העתק של בית העץ של הדב המפורסם מוצע להשכרה באתר Airbnb. 

קראו עוד בכלכליסט:

המאייר קים ריימונד שעובד עם דיסני מציע שתי הזדמנויות לשהייה ללילה בהעתק שבנה של הבית, אותו הוא מכנה Bearbnb. בית העץ אף נמצא ביער אשדאון בנאטלי, אנגליה ששימש את ההשראה ליער ת"ק הפרסאות שבו התגרר פו הבידיוני. האירוע נועד לציון 95 שנים ליצירתו של אא מילן. 

"הבית של פו הדב", צילום: AIRBNB "הבית של פו הדב" | צילום: AIRBNB "הבית של פו הדב", צילום: AIRBNB

"מדובר בחוויה ייחודית שמעוררת את הקסם של פו לחיים עבור המעריצים, תוך מתן כבוד להרפתקאות המקוריות שהיו כל כך חשובות להרבה אנשים במשך 95 שנים", כתב ריימונד במודעה שפורסמה באתר Airbnb. 

הבית המדובר הוא בעל חדר אחד שנראה כאילו נבנה בתוך עץ, כולל השלט מהספרים מעל הדלת וצנצנות דבש במדפים בפנים. 

ארוחות המבוססות על דבש

האורחים יקבלו סיור ביער והביקור כולל גם ארוחות המבוססות על דבש, המאכל האהוב על פו. ריימונד שאייר את סיפורי פו הדב במשך 30 שנה, אמר כי התבסס על האיורים המקוריים של ארנסט שפרד בעיצוב הבית ובעיצוב הפנים שלו. 

עד ארבעה אנשים יכולים להתארח בבית, שכולל מיטה כפולה ושתי מיטות קטנות יותר התלויות מהתקרה. כמו כן, הצריף כולל שתי שידות, אח, קומקום, שעון, כסא נדנדה וכורסא נוחה בריפוד בצבע לבן עם ורדים. מחוץ לבית התקינו שירותים זמניים. המטבח הקטן יצוייד בבקבוקי מים, חטיפים מקומיים וכן יהיה מזרן יוגה של פו הדב ואבטחה מסביב לשעון.  חוקי הבית מרשים לעשות "תנומות מרובות" ומעודדים אכילת חטיפים בשעה 23 בלילה, השעה שבה נהג פו לאכול. 

הבית מוצע להשכרה בתאריכים 24-25 בספטמבר עבור 105 דולר ללילה  (95 פאונד). ביקורות ב- Airbnbישמשו לבחירת השוכרים המועמדים. אולם רק תושבי בריטניה זכאיים להירשם. אפשר להרשם בלינק הבא:

https://www.airbnb.com/rooms/52234442?source_impression_id=p3_1632044060_gVj%2B1bwvW6XV0T%2B7צילום: AIRBNB צילום: AIRBNB צילום: AIRBNB
צילום: AIRBNB צילום: AIRBNB צילום: AIRBNB
צילום: AIRBNB צילום: AIRBNB צילום: AIRBNBצילום: AIRBNB צילום: AIRBNB צילום: AIRBNB


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות