אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מעזריאלי לאינפינטי - משרד האדריכלות יסקי מור סיון הוא כור היתוך של אדריכלות על-זמנית

המגדלים של משרד האדריכלים יסקי מור סיון מזוהים עם תכנון על-זמני ובלתי נשכח. רחל פללר, אדריכלית ושותפה בכירה, מספרת על הייחודיות הפורצת דרך של מגדלי עזריאלי ועל עבודת צוות פורה במשרד גדול

01.08.2022, 10:02 | בשיתוף מרכז הנדל"ן

יסקי-מור-סיון (MYS) הוא משרד אדריכלים ישראלי בינלאומי, אשר נוסד לאחר מיזוג בין משרד יסקי ושות' שהוקם ב-1965 על ידי פרופ' אדר' אברהם יסקי ז"ל לבין משרד מור אדריכלים שהוקם ב-1950 על ידי אדר' יצחק מור, ונחשב לאחד ממשרדי האדריכלות המובילים בישראל ולמשרד הגדול בישראל.

המשרד אחראי לתכנון חלק מהפרויקטים הבולטים והחשובים בישראל, אשר הפכו לשם נרדף למצוינות ולחדשנות. המשרד מביא לכל פרויקט מאגר חסר תקדים של ניסיון, ידע מצטבר, גמישות מחשבתית ורעננות יצירתיות. צוות המשרד מונה כ-150 אנשי מקצועי הכוללים אדריכלים, הנדסאים, גיאוגרפים, כלכלנים ועוד – מהפקולטות המובילות בישראל ובעולם.

הפורטפוליו של המשרד כולל רשימה ארוכה של פרויקטים עטורי פרסים, תכניות רב, עיצובים בענף המסחר, ענף המגורים, שירותי בריאות, ענף האירוח, מתקני ספורט והמגזר הציבורי. שירותי המשרד כוללים תכנון אדריכלי, תכנון ערים, תכנון מבני רפואה, תכנון בר קיימא, רישוי היתרים, עיצוב פנים, התחדשות עירונית וניתוח אתר. הפרויקטים של המשרד פרוסים לאורכה ולרוחבה של ישראל וב-32 מדינות ברחבי העולם.

המשרד פועל במבנה ארגוני של חטיבות תכנון (סטודיו) המנוהלות על ידי שותף ומתמחה בתחומים ייעודיים, מה שמאפשר קשר ישיר וצמוד יותר של השותפים ואנשי המקצוע עם הלקוחות.

הגישה של המשרד מכוונת לצרכי הלקוח ומאפשרת לו להצטיין בפרויקטים בעלי לוחות זמנים מאתגרים במיוחד, תוך הקפדה על בקרה ואבטחת איכות.

התכנונים של המשרד מאופיינים באדריכלות על-זמנית ואלגנטית, יצירתית אך פרגמטית, אשר מבוססת על ערכים יציבים ובעלת חזון ויעד ברורים. ההצלחה של המשרד נובעת גם מחוש עסקי ויכולת מקצועית הגולשות מעבר לתכנון ועיצוב. נקודת המבט הבין-תחומית היא חלק מה-DNA של המשרד, אשר מאפשרת להנחות את הלקוח משלב היזמות ועד לשלב הסופי של פרויקט אדריכלי מוצלח.

לפרטים נוספים>>

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות