אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בעוד פחות משנה: חנות ראשונה לויקטוריה'ס סיקרט בישראל סניף ויקטוריה’ס סיקרט | צילום: AP

בעוד פחות משנה: חנות ראשונה לויקטוריה'ס סיקרט בישראל

דלתא תפתח את החנות הראשונה לוויקטוריה’ס סיקרט בקניון עיר ימים בנתניה. למותג ייפתחו עד 20 סניפים

09.05.2022, 07:12 | אורנה יפת

ברת דלתא תפתח בפברואר הקרוב חנות ראשונה בישראל של מותג ההלבשה התחתונה הבינלאומי ויקטוריה’ס סיקרט. ל”כלכליסט” נודע, כי החברה תפתח את החנות בקניון עיר ימים בנתניה, קניון שבבעלות קבוצת שיכון ובינוי וחברת הביטוח הראל. החנות תיפתח על שטח של 400 מ”ר ובהשקעה מוערכת של עד 2 מיליון שקל. סניף ויקטוריה’ס סיקרט צפוי להיפתח על שטח שבו פועלת כיום חנות של מותג האופנה הספרדי מסימו דוטי מקבוצת זארה. מדלתא לא נמסרה תגובה.

קראו עוד בכלכליסט:

בינואר 2022 חתמה דלתא על הסכם זיכיון בלעדי עם רשת ההלבשה התחתונה שניתן לה לעשר שנים, עם אופציה להארכה לעשר שנים נוספות. דלתא עתידה לפתוח לצד סניפי המותג גם אתר אונליין. על פי דיווחי דלתא ישראל, היא תשקיע בחמש השנים הבאות 70 מיליון שקל בפעילות של מותג ההלבשה התחתונה האמריקאי ועתידה לפתוח 20 חנויות תחת המותג.

סניף ויקטוריה’ס סיקרט. הזיכיון ניתן לדלתא לעשר שנים, צילום: AP סניף ויקטוריה’ס סיקרט. הזיכיון ניתן לדלתא לעשר שנים | צילום: AP סניף ויקטוריה’ס סיקרט. הזיכיון ניתן לדלתא לעשר שנים, צילום: AP

ברבעון הראשון של השנה הבאה תפתח החברה חנות נוספת מלבד החנות בנתניה, וגם תשיק את האתר. ויקטוריה’ס סיקרט מפעילה בעולם 1,400 חנויות שבהן נמכרים תחת המותג הלבשה תחתונה, בגדי ספורט ומוצרי קוסמטיקה. דלתא היתה אמורה לפתוח גם שבע חנויות למותג הטיפוח Bath & Body Works במחצית השנייה של 2021, אבל התוכנית הושהתה עקב חילוקי דעות עם השותף האירופי.

תגיות