אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אתי כהן – מנטורית למסחר יומי בשוק ההון יח"צ

אתי כהן – מנטורית למסחר יומי בשוק ההון

אם אתם מוכנים להשקיע מעצמכם כדי להפוך לסוחרים מקצועיים ומצליחים בשוק ההון, אתי כהן תדע איך להוביל אתכם להצלחה

15.08.2021, 15:53 | בשיתוף Visionet

בשנתיים האחרונות קם דור חדש של משקיעים בשוק ההון; צעירים הרפתקניים וחסרי זהירות נכנסו לבורסה בהמוניהם, ותרמו לניפוחן של חברות רבות הרבה מעבר לשווי הריאלי שלהן. ישנן לא מעט סיבות שאפשר למנות בתשובה לשאלה 'למה הם עשו את זה', אבל לא ניכנס אליהן כאן. העניין הוא אחר: חלק מאותם משקיעים צעירים אף זכה לחוות הצלחות מהירות ורווחים. יתכן שחלק מהם אף חשבו שהם מוכשרים ומיוחדים, אך רק כדי לגלות לאחר מכן שהשוק הוא בוגדני, וההפסדים שבאו בירידות היו כואבים אפילו יותר. לרוב, אלו שנכוו ברותחין, נזהרים בצוננין, ומחליטים לאחר מכן להתנזר מהשקעות בשוק ההון לגמרי. עם זאת, מי שבוחר להשקיע בשוק בצורה מתודית, בהדרכה של מנטור מוביל ומקצועי כמו אתי כהן, משפר את הסיכויים שלו בצורה דרמטית.

אתוש מנטורית VIP, יח"צ אתוש מנטורית VIP | יח"צ אתוש מנטורית VIP, יח"צ

הנשמה של שוק ההון

אתי כהן היא לא מומחית ההשקעות הטיפוסית שצמחה בבנקים ובתי השקעות, אלא מישהי שלמדה ועשתה הכל בגיל מאוחר יחסית ובהפתעה. ״עבדתי מרבית חיי במשרה אפורה יחסית בתור שכירה. קצת אחרי גיל חמישים, החלטתי שאני רוצה לעשות שינוי בחיים שלי. במקרה נתקלתי בפרסומת לקורס למסחר עצמאי בשוק ההון, החלטתי ללכת על זה והתאהבתי כמעט מיידית. מהר מאד עשיתי עוד קורס ורכשתי עוד ידע, עוד הכשרה, גמעתי את כל הידע שאני יכולה. כשראיתי שמיציתי את הידע והכלים שאני יכולה לקבל בארץ, למדתי  בקורסים בתחום בארה"ב. הקפיצה שלי הייתה מטאורית, חצי שנה לאחר תום הלימודים התחלתי לסחור בהצלחה רבה וברווחים נאים ביותר".

ואיך המשכת?

אתי: ״שמי התפרסם בין סוחרים רבים; בכל זאת, אישה וסוחרת מצליחה (אני בכלל מאמינה שנשים טובות יותר במסחר מגברים). במקביל קיבלתי את ההצעה להנחות בחדר מסחר אינטרנטי, ומשם תמכתי ועזרתי לתלמידים ומהר מאוד הפכתי למרצה במכללות השונות, ולא ויתרתי גם על החוויה להיות סוחרת נוסטרו בחברה קנדית למספר חודשים.

לפני כשלוש שנים יצאתי לדרך עצמאית, פתחתי קבוצת הפייסבוק בשם ׳סוחרים עם אתוש׳, הקבוצה היחידה למסחר תוך יומי ברשתות החברתיות. זו הייתה קבוצה מאוד דינמית, שנתנה מענה לסוחרים מרמות שונות. בגלל שינויים שנכנסו בכללי הקהילה של פייסבוק, העברתי את ליבת הפעילות לטלגרם. בקבוצה אנחנו מעלים תכנים וכתבות בנוגע למסחר, משתפים רעיונות מסחר, מאתרים עסקאות (הכל כמובן במסגרת ההוראות של חוק ניירות ערך). אני בעיקר מתמחה במסחר תוך יומי, ובמסחר ב-Pre Market וב-After Market. הפעילות בקבוצות היא בעצם השלמה לקורסים והשיעורים שאני מלמדת״.

מה בעצם השירות שלך?

אתי: ״שרות המנטורינג שלי מיועד לסוחרים בכל הרמות. מגיעים אליי סוחרים שלמדו וסחרו תקופות ארוכות וחוו הפסדים, סוחרים שלא מצליחים במסחר ועוד. בעזרת תוכנית עבודה מתאימה ואישית, הם רואים שיפור ואחוזי הצלחה גדולים יותר. בנוסף, במסגרת השירותים שהוספתי, בניתי הכשרות מלאות למסחר תוך יומי פרטני וקבוצתי, הכשרות סווינג למתחילים ומתקדמים, וגם חדר לימודי יום יומי המשמש לצורך הכנה ליום מסחר ולשיעורי חיזוק במסחר. כל מי שרוצה ללמוד את התחום, יש לו מה ללמוד ממני, כי את הכלים שאני נותנת הוא לא יקבל בשום מקום אחר״.

אתוש מנטורית VIP, יח"צ אתוש מנטורית VIP | יח"צ אתוש מנטורית VIP, יח"צ

מה הכוונה? 

אתי: ״הרי למה בכלל צריך ללמוד מסחר ממנטור ולא בקורס באינטרנט או בבית ספר? תיאורטית אפשר ללמוד לבד לא? "בעידן האינטרנט ישנם אינספור אתרים עם תכנים בשוק ההון, אבל מעבר לגרפים ותבניות המסחר והפונדמנטליות, המסחר התוך-יומי הוא מאד מנטלי. אני טוענת שמסחר תוך-יומי מורכב מ- 15%

ידע, ו-85% חוזק מנטלי. אי אפשר באמת להצליח במסחר תוך יומי לאורך זמן, מבלי לעבוד חזק על הרגשות שלנו. אני זיהיתי את הכשל המנטלי הזה פעם אחר פעם אצל סוחרים. ברגע שהמנטור מכין את הסוחר נפשית אחוזי ההצלחה שלו עולים בצורה ניכרת. מנטור יודע לבנות את הסוחר נכון מבחינה מנטלית, וכן לתקן ולשפר את הביצועים שלו ולכוון אותו עד שיוכל לצאת לדרך עצמאית של מסחר. מה שאני מביאה לתלמידים שלי הוא נשמה. לכל תלמיד או סוחר אני זמינה כמעט 24/7, לכל שאלה, לכל התייעצות או התלבטות. ההצלחה האישית שלהם באמת חשובה לי״.

למה בכלל את מלמדת אנשים לעשות עסקאות? אם את כל כך טובה, פשוט תסחרי בעצמך וזהו.

אתי: ״קודם כל, אני כן סוחרת בעצמי. השיטה בה אני עובדת ואותה אני מעבירה לתלמידים שלי, היא שהצלחה מגיעה דווקא על ידי מיעוט עסקאות. זה גם חלק מהעניין המנטלי, המשמעת הזאת שמחייבת היצמדות לשיטה. אני לרוב עושה עסקה אחת ביום, אני אמנם לומדת אותה מלפני ומלפנים, אבל עדיין, רק עסקה אחת. בשאר היום יש לי לא מעט זמן פנוי, ואין סיבה שלא לנצל אותו. מעבר לכך, אני באמת נהנית ללמד, ולראות אנשים מצליחים.

הנתונים מראים ש-90% (לפחות) מאלו שנכנסים לסחור בבורסה מפסידים. לכאורה, הסיכויים ממש לא הגיוניים. אולם צריך לבדוק למה אלו שמפסידים באמת מפסידים: אם עובדים בשיטתיות, בהיצמדות לכללים, בניתוח נכון של הנתונים ועם משמעת ברזל, סיכויי ההצלחה הם לטובת הסוחר. זה לא קזינו, זו שיטה.

כשאנשים מתעניינים על לימודים אצלי, אני קודם כל מוודאת שמדובר באנשים רציניים, שיהיו מוכנים להשקיע מה שצריך. אם אני רואה שזה לא מתאים להם, שהם לא יוכלו לעמוד במשמעת ולהקריב זמן ללמוד את התחום, אני מייעצת להם שלא להיכנס לזה. אני רוצה שכל מי שאני מלמדת אותו יצליח. מבחינתי זה כמו לפתוח עסק: צריך להשקיע בהתחלה, כדי לראות רווחים ותוצאות בהמשך. אני לא מוכרת להם חלומות, לא מבטיחה שיוכלו לשכב על ערסל ולסחור בניחותא ולהרוויח כסף בקלות. אני אף אומרת לתלמידים שלי שלפחות בהתחלה, הם יפסידו, שזה כמעט בלתי נמנע, וההפסדים בתחילת הדרך הם חלק משכר הלימוד. עם זאת, אחרי שמתמקצעים והפאזל מתחבר, אפשר להגיע להכנסה יפה, מבלי להשקיע הרבה זמן, ולחיות חיים מלאים  וחופשיים יותר״.

ליצירת קשר עם אתי כהן ניתן להתקשר לטלפון 0505495022.
ניתן להיכנס לקבוצת הפייסבוק
״סוחרים עם אתוש״ וכן לקבוצת הטלגרם . ניתן לקרוא גם את ספרה של אתי כהן ״ההצלחה שלי, ההצלחה שלך״ .

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות