אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
הפרויקט הבא של לרנקה: דירות חדשות מקבלן, 500 מטרים בלבד מהים, מוצעות כעת למכירה – הון עצמי מ- 44,900 יורו בלבד! דירות קסומות בלרנקה ליד הים- המכירה החלה! | בי גלובל

הפרויקט הבא של לרנקה: דירות חדשות מקבלן, 500 מטרים בלבד מהים, מוצעות כעת למכירה – הון עצמי מ- 44,900 יורו בלבד!

אין זה סוד שבעשור האחרון קפריסין נמצאת בהתפתחות והתקדמות משמעותית. הממשלה הקפריסאית עושה ככל שביכולתה על מנת לפתח את כל רצועת החוף בעיר לרנקה אשר מושכת אליה מאות אלפי תיירים לאורך כל ימות השנה.

26.12.2023, 13:20 | בשיתוף בי גלובל

ההשקעות הבולטות ביותר הם הקמת נמל ומרינה חדשים בתקציב של למעלה ממיליארד יורו – מה שצפוי לגרום להשבחת נכסים הנמצאים בעיר ולעלייה מטורפת של המחירים כפי שההיסטוריה מלמדת בהשוואה ללימסול, בה מחירי הנדל”ן זינקו במאות אחוזים, פרויקטים גרנדיוזיים ומשקיעים מרחבי העולם שטפו את העיר והביאו לעליית מחירים ורווחים גבוהים במיוחד עבור אלו אשר השקיעו בזמן.

המכירה החלה! הפרויקט החם בקפריסין ליד הים, בי גלובל המכירה החלה! הפרויקט החם בקפריסין ליד הים | בי גלובל המכירה החלה! הפרויקט החם בקפריסין ליד הים, בי גלובל

בעקבות השקעת הענק של הממשלה האטרקטיביות של לרנקה עלתה ואור הזרקורים עבר אליה. היות והמחירים בלרנקה עדיין נמוכים ביחס ללימסול – זה בדיוק הזמן הנכון להשקעה בעיר לפני הזינוק המשמעותי. לרנקה מונה כ- 100,000 תושבים ונחשבת למעוז התיירות של האי, בה נמצא גם שדה התעופה המרכזי של קפריסין – מה שמגדיל עוד יותר את הפוטנציאל הכלכלי להשבחה בעיר אשר נחשב לגבוה במיוחד.

חברת ״בי גלובל״, הנחשבת לאחת מחברות הנדל״ן המובילות בארץ ובפיתוח ואיתור פרויקטים בחו״ל, משווקת דירות בפרויקט החם של לרנקה עבור משקיעים ישראלים עם הון עצמי של 44,900 יורו בלבד!

החברה מאפשרת למשקיעים לרכוש את הדירות בפריסת תשלומים נוחה במיוחד לפי קצב התקדמות הפרויקט, ועם ערבות בנקאית מבנק ישראל – החברה היחידה בארץ המאפשרת זאת! חשוב לציין שהמחיר המלא של הדירות הוא החל מ- 135,000 יורו בלבד!

הפרויקט הבא של לרנקה: דירות קסומות ליד הים , בי גלובל הפרויקט הבא של לרנקה: דירות קסומות ליד הים | בי גלובל הפרויקט הבא של לרנקה: דירות קסומות ליד הים , בי גלובל

״קפריסין היא יעד מועדף על הישראלים להשקעה כבר מספר שנים היות ומדובר במדינה החברה באיחוד האירופי ובמרחק של 40 דק’ טיסה בלבד מתל-אביב״ מספר לנו דובר החברה, וממשיך: ״זו מדינה מסודרת ובטוחה ואם לא די בכך, המשקיע גם יוכל להיעזר בחברת הניהול שדואגת להשכיר את הנכס עבורו – בלי כאבי ראש״.

הפרויקט, המציע תמהיל מגוון של דירות – סטודיו ו- 2-3 חדרים, נמצא במרחק של 500 מטרים בלבד מהים ובקרבה למרכז העיר העתיקה של לרנקה, אשר נחשבת לאזור שוקק חיים, בסמוך למסעדות איכותיות, מרכזי קניות, בתי קפה, ברים, מוזיאונים ועוד.


תגיות