אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
תדיראן מתרחבת לחו"ל: תפיץ טכנולוגיה לטיהור אוויר בארה"ב וקנדה תדיראן air care o2 | צילום: אוראל כהן

תדיראן מתרחבת לחו"ל: תפיץ טכנולוגיה לטיהור אוויר בארה"ב וקנדה

החברה שבשליטת משה ממרוד התקשרה עם מפיץ לתקופה של 4 שנים, לצורך הפצה, שיווק ומכירה של מוצרי מבוססי טכנולוגיית ה-Air Care O2 שפיתחה, המיועדת לטיפול באוויר באמצעות מי חמצן. לפי ההערכות, בתקופה זו ההכנסות מהמהלך יגיעו לכ-70 מיליון דולר

12.08.2021, 10:37 | אורנה יפת

תדיראן גרופ, יצרנית המזגנים שבשליטת משה ממרוד, תפיץ טכנולוגיה לטיהור אוויר בארה"ב וקנדה. 


קראו עוד בכלכליסט:


החברה התקשרה במזכר הבנות מחייב עם מפיץ שפועל בארה"ב וקנדה לצורך הפצה, שיווק ומכירה של מוצרים מבוססי טכנולוגיית ה-Air Care O2 – טכנולוגיה חדשנית שפיתחה תדיראן לטיפול באוויר באמצעות מי חמצן. 


משה ממרוד מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראןראשונה, צילום : סיון פרג משה ממרוד מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראןראשונה | צילום : סיון פרג' משה ממרוד מנכ"ל ובעל השליטה בתדיראןראשונה, צילום : סיון פרג


המפיץ יהיה הנציג הבלעדי בארה"ב וקנדה לצורך הפצת המוצרים מבוססי טכנולוגיית הטיפול באוויר, לתקופה של ארבע שנים. בחברה מעריכים כי היקף ההכנסות בגין יעדי המכירה בתקופה של ארבע שנים, יגיע לכ-70 מיליון דולר. 

לדברי משה ממרוד, מנכ"ל החברה: "אנו מאמינים כי מצאנו את השותף הנכון לחדירה לטריטוריה חשובה זו אשר טומנת בחובה פוטנציאל גדול מאד עבורנו".


תדיראן air care o2, צילום: אוראל כהן תדיראן air care o2 | צילום: אוראל כהן תדיראן air care o2, צילום: אוראל כהן


תדיראן סיימה את הרבעון השני לשנת 2021 עם עלייה של 38% בהכנסות ל-388 מיליון שקל. הרווח הנקי של הקבוצה הסתכם ב-40.2 מיליון שקל, עליה של 33.4% לעומת רבעון מקביל. הרווח הנקי המיוחס לבעלי המניות הסתכם ב-37.9 מיליון שקל.     


תגיות