אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
העתיד כבר כאן - 'מגדלי עתיד' עומדים להוביל את גבעת שאול עם פרויקט משרדים ומסחר בן 100,000 מ"ר 3dvision

העתיד כבר כאן - 'מגדלי עתיד' עומדים להוביל את גבעת שאול עם פרויקט משרדים ומסחר בן 100,000 מ"ר

אחרי שנים של קיפאון יחסי בתחום בנייני המשרדים בירושלים, נראה כי גבעת שאול היא אזור העסקים הלוהט הבא של העיר, הזוכה לפיתוח מצד העירייה ובהובלת חברות נדל"ן מהגדולות בענף. הפרויקט הגדול והנגיש ביותר באזור הוא 'מגדלי עתיד' של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, אשר מבטיח לחברות שיצטרפו לפרויקט את כל היתרונות לעסקים, תחת קורת גג אחת

24.08.2021, 16:38 | בשיתוף סופרין

ירושלים מאכלסת מגוון רחב של גופים ציבוריים וממשלתיים, המפרנסים חברות רבות אשר מספקות להם שירותים. ענף ההיי טק בעיר נמצא גם הוא בצמיחה, עם פעילות של סטארטאפים מבטיחים ועד חברות גדולות כגון אינטל ומובילאיי. 

אחרי שנים של ריכוז הפעילות בקומץ מתחמי עסקים, המומחים בענף מזהים את גבעת שאול בתור אזור העסקים הבא של ירושלים, לצד המשרדים הממשלתיים והגופים הציבוריים הפועלים שם כבר היום. האזור מקודם על ידי הרשויות המקומיות ועסקים רבים החלו לשריין לעצמם מקום באזור המתפתח.

פרויקט הדגל של גבעת שאול הוא ללא ספק 'מגדלי עתיד' של קבוצת סופרין וקבוצת וייס, הכולל כ-100,000 מ"ר של משרדים ומסחר על שטח כולל של 13 דונם.

מה הופך את הפרויקט למתחם ייחודי באזור, ברמה האדריכלית והמסחרית גם יחד? 

נגישות תחבורתית מעולה של תחבורה ציבורית ורכב פרטי, לצד עיצוב מודרני ומתקדם

אחד היתרונות המשמעותיים ביותר של 'מגדלי עתיד' הוא הנגישות הנוחה שלו מבחינת תחבורה ציבורית ורכב פרטי. 

עבור מי שמגיע בתחבורה ציבורית, הקו הירוק של הרכבת הקלה צפוי לעבור ברחוב כנפי נשרים הסמוך, עם מעבר רגלי ישיר מהתחנה אל מתחם הפרויקט. לאורך הרחוב בו שוכן הפרויקט פועלות בנוסף מספר תחנות אוטובוס אליהן מגיעים אוטובוסים מכל רחבי העיר.

מבחינת נגישות לצירי תחבורה ראשיים, אזור העסקים של גבעת שאול מאפשר לעובדים המגיעים אליו להימנע מהפקקים של מרכז העיר והכניסה לעיר באמצעות כביש 16 החדש, אשר יושלם לפני תחילת הפעילות של הבניין ויאפשר ירידה קלה במחלף רבידה מכביש 1 אל גבעת שאול וישירות אל פרויקט 'מגדלי עתיד'. 

מגדלי עתיד, סופרין וייס ,  3dvision מגדלי עתיד, סופרין וייס | 3dvision מגדלי עתיד, סופרין וייס ,  3dvision

העובדים והמבקרים בפרויקט יוכלו להחנות באחת מ-5 קומות החניון התת-קרקעי, הכולל כ-1,270 מקומות חנייה, מספר גבוה ביחס לתקני החנייה החדשים. 

הנגישות התחבורתית הנוחה מובילה חברות ועסקים מכל האזור - החל ממודיעין ושוהם ועד איירפורט סיטי- לגלות עניין בפרויקט הדגל של גבעת שאול.

הפרויקט עצמו מהווה בשורה חדשה מבחינה אדריכלית, באזור המאופיין בבנייה יחסית מיושנת. את הבניין תכנן ועיצב משרד האדריכלים המוביל יסקי מור סיון, האחראי לבניינים אייקונים ברחבי הארץ, ביניהם מגדל אלקטרה, מטה רד בינת, משרד הביטחון ומטה צה"ל, הגן הטכנולוגי ירושלים ועוד.

העיצוב המודרני, קירות המסך, המרפסות, הכיכר העירונית וקומות המסחר המעוצבות - מהווים מוקד משיכה ברור עבור בעלי משרדים מהאזור ומכל קצוות העיר.

משרדים חדשים החל מ 78 מ׳׳ר, 3dvision משרדים חדשים החל מ 78 מ׳׳ר | 3dvision משרדים חדשים החל מ 78 מ׳׳ר, 3dvision

כל היתרונות של פרויקט גדול ומשמעותי - החל משטחי מסחר ועד שמירה על שווי הנכס

אחד היתרונות של מגדלי עתיד הוא הגודל המסיבי שלו - כ-100,000 מ"ר של משרדים ומסחר, אשר עומדים לרכז פעילות עסקית ומסחרית ענפה תחת קורת גג אחת. 

שטחי המסחר אשר יפעלו בקומות התחתונות של הפרויקט יאפשרו לעובדים ליהנות משירותים מגוונים כמו מסעדות, בתי קפה וחנויות, מבלי הצורך לצאת מהמתחם ולבזבז זמן יקר. 

עבור עסקים שרוצים לגדול, האפשרות לייצר סינרגיה, ליצור שותפויות עסקיות ולהוות נותני שירות לחברות השכנות בפרויקט - היא הזדמנות שלא תסולא בפז. 

מעבר לכך, כאשר מדובר בפרויקט גדול ומשמעותי שצפוי לשמש מוקד משיכה גם בטווח הרחוק, שווי הנכס צפוי להישמר ואף לצמוח במשך השנים, באזור עסקים מתפתח ומתחדש. מגדלי עתיד מציעים את אחת האלטרנטיבות היחידות בירושלים להחזיק נכס בבעלות עצמית, המאפשרת שמירה על כל האפשרויות פתוחות בעתיד. 

אזור העסקים של גבעת שאול עומד לקראת תנופה ופיתוח - בעידוד עיריית ירושלים

עיריית ירושלים רואה בקידום אזור העסקים בגבעת שאול עדיפות עליונה בפיתוח הפעילות העסקית בעיר. אזורי עסקים מתפתחים מספקים הזדמנויות חדשות לתעסוקה איכותית עבור תושבי העיר, ובנוסף גם מניבים הכנסה חיונית לרשות המקומית. 

100,000 מ׳׳ר של משרדים ומסחר תחת קורת גג אחת, 3dvision 100,000 מ׳׳ר של משרדים ומסחר תחת קורת גג אחת | 3dvision 100,000 מ׳׳ר של משרדים ומסחר תחת קורת גג אחת, 3dvision

החברות והעסקים שעומדים לשדרג את המשרד שלהם באמצעות מעבר ל'מגדלי עתיד' יהוו אקוסיסטם של הזדמנויות עסקית, לצד האפשרות לספק שירותים ותמיכה למשרדי הממשלה והגופים הציבוריים הסמוכים, ביניהם משרד האוצר, המשרד להגנת הסביבה, משרד החינוך, מס הכנסה ומיסוי מקרקעין, בתי הדין לעבודה, הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה, המוסד לביטוח לאומי ועוד.

חלק ניכר מהתמיכה בענף ההייטק בירושלים מגיע מ-Jnext, המיזם המשותף של עיריית ירושלים והרשות לפיתוח ירושלים. על פי הניתוח של Jnext, ירושלים היא בין 10 הערים המובילות בעולם בתחום הביוטק, בעקבות אקוסיסטם מלא לחברות בתחום, הכולל את האוניברסיטה העברית ובתי החולים. המיזם תומך באמצעות סיוע ישיר לחברות המחליטות להתמקם באחד מאזורי התעסוקה בעיר, לרבות גבעת שאול, ובנוסף דרך הקמה ותמיכה בפלטפורמות המסייעות לחברות לפעול בעיר, חיזוק הקשר בין המוסדות האקדמיים בעיר לבין התעשייה ומיצוב העיר ברמה הגלובלית כעיר צומחת ואטרקטיבית בתחומי ההיי-טק.

עוד פרויקט של קבוצת סופרין - מהקבוצות הותיקות והמובילות בתחום

פרויקט מגדלי עתיד צפוי להיות פרויקט משמעותי ורחב היקף של קבוצת סופרין, קבוצת חברות בתחום הנדל"ן בבעלות משפחת סופרין. 

הקבוצה נחשבת לאחת המובילות בתחומה בישראל וזוכה למוניטין הודות למקצוענות, החדשנות והשאיפה המתמדת לקביעת סטנדרטים חדשים בענף.

פרוייקט משרדים חדש בכניסה לירושלים, 3dvision פרוייקט משרדים חדש בכניסה לירושלים | 3dvision פרוייקט משרדים חדש בכניסה לירושלים, 3dvision

בין הפרויקטים שהחברה יזמה ואכלסה ניתן למנות את מגדל הכשרת הישוב בבני ברק, WE TLV, טכנופארק חולון, מגדל השחר בגבעתיים, מתחם CU ברמת החייל, בית הרופאים הברזל 11 בתל אביב ועוד.

עבור כל עסק, חברה וארגון אשר רוצים לשדרג את סביבת העבודה שלהם, מגדלי עתיד מהווים הזדמנות מעולה באחד המתחמים המתפתחים של ירושלים, המציעים נגישות מעולה, עיצוב אדריכלי מרהיב, בנייה בסטנדרט גבוה וקומות מסחר שוקקות חיים.


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות