אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מערך תל אופן השתדרג באופניים חשמליים צילום: תל אופן

מערך תל אופן השתדרג באופניים חשמליים

לפי הודעת עיריית תל אביב-יפו וחברת תל אופן, 200 זוגות אופניים חשמליים מתוך 500 זוגות שמיועדים לפיזור ברחבי העיר נכנסו החודש לפעילות

11.10.2021, 17:27 | תומר הדר

סוף-סוף זה קורה - מערך תל אופן משתדרג באופניים חשמליים. לפי הודעת תל אופן ועיריית תל אביב-יפו, החודש נכנסו למערך שיתוף האופניים של העירייה 200 זוגות אופניים חשמליים. 


קראו עוד בכלכליסט:


בהמשך צפוי צי האופניים החשמליים של תל אופן, הכולל גם קסדות מותאמות, לגדול ל-500 זוגות, זאת מתוך צי ההשכרה של החברה שיכלול אז 1,500 כלים. כפי שנחשף ב"כלכליסט", עיריית תל אביב-יפו הודיעה שבכוונתה למכור במכרז חלק מצי האופניים הישנים שברשותה. 


אופניים חשמליים של תל אופן בתל אביב, צילום: תל אופן אופניים חשמליים של תל אופן בתל אביב | צילום: תל אופן אופניים חשמליים של תל אופן בתל אביב, צילום: תל אופן


כיום כבר פועלים ברחבי תל אביב כמה סוגים של אופניים וקורקינטים שיתופיים, כאשר המערך כולל כמובן את הקורקינטים של ליים, בירד, ווינד ודומותיהן, וגם אופניים שיתופיים של חברת TO GO. בעבר נבחנו מספר גרסאות של האופניים החשמליים השונים של תל אופן, כאשר בחלק מן הדגמים האופניים התגלו ככבדים מדי לדיווש ברחובות תל אביב, למרות היותם חשמליים.

רון חולדאי, ראש עיריית תל אביב-יפו: "שילוב אופניים חשמליים במערך תל אופן הוא קריטי לקידום היעד שהצבנו לעצמנו – העברת כמה שיותר תושבים משימוש במכוניות פרטיות להתניידות על כלים דו-גלגליים. אופניים חשמליים מורידים את המאמץ והקושי הנדרשים מהרוכבים, והם כלי ידידותי ונוח למשתמשים".

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות