אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מוטי בן משה מצטרף לשמעיה רייכמן במטרה לרכוש את אקספון אוראל כהן

מוטי בן משה מצטרף לשמעיה רייכמן במטרה לרכוש את אקספון

סכום ההצעה שיגישו במשותף עומדת על 330 מיליון שקל; בן משה הגיש הצעה קודמת לרכישת החברה עם איציק בן אליעזר - זו נדחתה על ידי הנושים; במקביל, סלקום חברה לקרן כלירמרק, במטרה להגיש הצעה מתחרה לרכישת אקספון

29.09.2021, 11:12 | רועי ברגמן

איש העסקים מוטי בן משה חובר לשמעיה רייכמן בהסכם לרכישת הפעילות של חברת אקספון מידי איש העסקים חזי בצלאל. בן משה, שבהצבעת הנושים הקודמת של אקספון בתחילת החודש התמודד מול ההצעה של רייכמן, החליט לחבור אליו בעסקה. 


קראו עוד בכלכליסט:


רייכמן ובן משה יתקשרו בהסכם לרכישת פעילות הסלולר שנמצאת תחת חברת מרתון 018, ועבור פעילות האינטרנט והשיחות הבינלאומיות שלה - התמורה בעסקה תעמוד על 330 מיליון שקל. 


מוטי בן משה, צילום: אוראל כהן מוטי בן משה | צילום: אוראל כהן מוטי בן משה, צילום: אוראל כהןבן משה עמד מאחורי ההצעה שהגיש לרכישת החברה מנכ"ל אקספון לשעבר איציק בן אליעזר. שמו של בן משה לא נחשף עד לרגע האחרון לפני ההצבעה של הנושים על ההסכם המועדף עליהם. הצעתם של בן משה ובן אליעזר הפסידה כאמור לזו של רייכמן, בעיקר מאחר שלא קיבלה את הסכמת הבעלים הנוכחי בצלאל ואת הסכמת העובדים - אלה קיבלו בהצעה שהגיש רייכמן ודאות מלאה לגבי עתידם. 

בן משה ובן אליעזר הגיעו לסבב הקודם עם דיווח על הסכמות בינם לבין סלקום, הנושה הגדולה של אקספון, שמבחינתה מעוניינת ברוכשים שימשיכו את פעילות אקספון כחברת סלולר מלאה (MNO) - שתהיה שותפה בהסכם הרשתות שנחתם בין החברות בשנת 2018. על אף הסיכומים, לא נחתם הסכם בין בן משה לבין סלקום וההצעה נפלה למעשה. 

מי שנכנסה לנעליהם של בן משה ובן אליעזר בהסכם עם סלקום היא קרן כלירמרק ביחד עם יריב לרנר. השניים חתמו על הסכם עם סלקום בתחילת השבוע ואמורים להגיש הצעה לרכישת אקספון מידי המנהל המיוחד. 

בן משה צפוי כעת לטעון לבעיות בהסכם שנחתם בין סלקום לכלירמרק בהתבסס על הנסיבות שהובילו לאי חתימת ההסכם בינו לבין סלקום. 


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות