אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
מאמין בעיר של אבא: הבן של סימון אלפסי הקים מתחם עבודה ביקנעם צילום: עושים עניין

מאמין בעיר של אבא: הבן של סימון אלפסי הקים מתחם עבודה ביקנעם

המתחם, שנקרא E-work, הוקם באזור התעשייה שהקים האב ומשתרע על כ-2,000 מ"ר בשתי קומות; אלפסי ישלם עבור הנכס דמי שכירות של 3.4 מיליון שקל בשלוש שנים

05.10.2021, 18:41 | דותן לוי

צחי אלפסי, בנו של ראש עיריית יקנעם סימון אלפסי, הקים מתחם עבודה חדש בשם E- WORK בפארק ההייטק של יקנעם. המתחם, ששטחו כ-2,000 מ"ר, מציע חדרי ישיבות בגדלים שונים, ומוצע להשכרה לחברות בדגש על תחום השיווק. החללים יושכרו במבנה חדש ברחוב הקדמה, בסמוך לצומת התשבי. אלפסי שכר את קומות 3 ו-4 מתוך 4 קומות בבניין השייך לחברת סימופרס. דמי השכירות שישלם יעמדו על 3.4 מיליון שקל לשלוש שנים עם אופציה להארכה. מחיר עמדת עבודה ליום במתחם יעמוד על 150 שקל, ומחיר השכרת משרד לארבעה אנשים לחודש הוא 5,250 שקל. 

מתחם של 2,000 מ"ר, צילום: עושים עניין מתחם של 2,000 מ"ר | צילום: עושים עניין מתחם של 2,000 מ"ר, צילום: עושים עניין

אלפסי הבן עומד בראש קבוצת אלפסי, שהוקמה ב-2001 כסוכנות שיווק לליווי חברות עם התמחות בתחום הנדל"ן. לדבריו, מרבית המתחם כבר הושכר עוד בטרם הפתיחה מאחר שיש דרישה לכך באזור, ומנגד ההיצע הקיים נמוך מאוד. מלבד פעילות משרדית, המתחם שהוקם יציע לחברות שטחים לישיבות הנהלה, פגישות עסקיות, מפגשי נטוורקינג, כנסים, סדנאות וימי עיון והעשרה. "אנו נמצאים בנקודה מאוד מרכזית, בין כביש 6 לבין רשת כבישים המובילה לכלל יישובי הצפון. לפי ההיענות, אנו מרגישים שחברות רבות צמאות לפתרון מסוג זה, ולמעשה כמעט ולא ניתן למצוא מתחרים באזור", הוא אומר.

סימון אלפסי, אביו של צחי, יזם את הקמתו של פארק ההייטק של יקנעם בשנת 1994, ובהמשך קידם את הקמתו של פארק תעסוקה המשותף ליקנעם, מגידו, עוספיה ודליית אל כרמל בשם "מבוא כרמל". פארק ההייטק מאכלס חברות רבות מתחום החדשנות הרפואית, ומתוך כ־140 חברות כ-50% הם מהתחום הרפואי.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות