אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
בועת סייבר? גוגל משקיעה 50 מיליון דולר בסייבריזן צילום: סייבריזן

כלכליסט-טק

בועת סייבר? גוגל משקיעה 50 מיליון דולר בסייבריזן

לפי פרסומים בתקשורת העולמית, ההשקעה תתבצע כחלק מהרחבת סבב הגיוס הגדול של 275 מיליון דולר שהשלימה חברת הסייבר הישראלית ביולי האחרון, לפי שווי של 3 מיליארד דולר; ההשקעה מקפיצה את סך הגיוסים של החברה ליותר מ-700 מיליון דולר

20.10.2021, 12:58 | סופי שולמן

בזמן שגיל שויד ושלמה קרמר מתריעים מפני בועת סייבר, סייבריזן (Cybereason) הישראלית ממשיכה לגייס במרץ. לפי פרסומים בתקשורת העולמית, גוגל תשקיע 50 מיליון דולר בחברת הסייבר במסגרת הרחבת סבב הגיוס הגדול של 275 מיליון דולר שהושלם ביולי האחרון.

קראו עוד בכלכליסט:

ההשקעה של גוגל מגדילה את סכום הגיוס הכולל בסבב ל-325 מיליון דולר, ומקפיצה את סך הגיוסים של החברה ליותר מ-700 מיליון דולר. לפי הערכות, הגיוס נערך לפי שווי של 3 מיליארד דולר. לפני שבוע הודיעה סייבריזן על שיתוף פעולה עם גוגל קלאוד בכדי לתת מענה לתקיפות סייבר בענן. 

מייסדי סייבריזן, מימין: יוסי נער, ליאור דיב ויונתן שטרים-עמית, צילום: סייבריזן מייסדי סייבריזן, מימין: יוסי נער, ליאור דיב ויונתן שטרים-עמית | צילום: סייבריזן מייסדי סייבריזן, מימין: יוסי נער, ליאור דיב ויונתן שטרים-עמית, צילום: סייבריזן

סייבריזן פועלת בשוק ההגנה על נקודות הקצה בארגון, בו פועלות גם חברות דוגמת קראוד סטרייק וסנטינל וואן - שאף הנפיקה לאחרונה לפי שווי של מעל ל-10 מיליארד דולר. את הגיוס שהושלם ביולי - לפי ההערכות, האחרון של החברה לפני הנפקה - הובילה Liberty Strategic Capital, קרן הון סיכון פרטית שהוקמה על ידי שר האוצר האמריקאי לשעבר סטיבן מנושין, שמכהן בה כמנהל שותף. מנושין הצטרף לדירקטוריון סייבריזן, והגנרל ג'וזף דנפורד, יו"ר המטות המשולבים לשעבר ויועץ בכיר בקרן ליברטי, הצטרף לדירקטוריון היועצים של החברה.

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות