אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

מי צריך תואר להייטק כשיש הכשרה נכונה? השיטה של Infinity Labs R&D

1,500 בוגרים, 96% השמה ואפס תשלום מראש על ההכשרה. חיים גרון, מנכ"ל משותף, מסביר - איך מזהים מסלול הכשרה מנצח לכניסה לעולם ההייטק?

16.11.2021, 12:02 | בשיתוף מערכת שורת הרווחשמות כמו אילון מאסק ומארק צוקרברג, שכל ציוץ שלהם גורם לשוק ההון להשתולל, הם רק שניים מהשמות המוכרים בקבוצה הולכת וגדלה של אנשים פורצי דרך ומצליחים, אשר טוענים שהכשרה באוניברסיטה היא כבר לגמרי לא רלוונטית למקצועות ההייטק. במאה ה-21, כניסה לעולם ההייטק אפשרית בהחלט באמצעות מסלולי הכשרה מקוצרים, ממוקדים ומוכווני תעשייה. אבל איך מוצאים את המסלול הנכון?

חיים גרון, מנכ"ל משותף של Infinity Labs R&D מבית Matrix, ממליץ בחום על כניסה לענף ההייטק ומספר כיצד ניתן להבדיל בין מגוון תוכניות ההכשרה השונות ואיך אפשר לזהות מסלול מנצח: מסלול שמעניק הכשרה עמוקה ומוכוונת תעשייה ומספק כלים מעשיים להתמודדות עם עולם ההייטק המשתנה והמאתגר.

גרון מתריע מפני התפתות למסלול שלא מציב תנאי קבלה, ממליץ לוודא ששיטת ההכשרה מותאמת לשיטות העבודה של היום ומסביר כמה חשוב שמסגרת ההכשרה תהיה חלק מגוף המסייע לבוגרים להשתלב בתעשייה. הוא מספר על שיטת ההכשרה של Infinity ועל נתוני ההשמה המרשימים ומסביר כיצד בוגרי המסלול "מדלוורים" – כלומר מספקים תוצרים ברמה גבוהה - כמעט מהרגע הראשון, עם עקומת כניסה מאוד קצרה. כל זה, מבלי לגבות מהתלמידים אפילו שקל אחד מראש. איך זה עובד? הצטרפו אלינו

לפרטים נוספים>>


שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות