אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
שירות הווידאו סטרימינג של אמזון נפרץ: "בור שופכין רעיל ומגעיל" צילום: בלומברג

שירות הווידאו סטרימינג של אמזון נפרץ: "בור שופכין רעיל ומגעיל"

האקרים פרצו לשירות טוויץ', וגנבו פרטים על תשלומים ליוצרי תוכן וכן מוצרים של אמזון גיים סטודיוס שהחברה עדיין לא הוציאה לקהל

06.10.2021, 22:55 | חדשות חוץכשל אבטחה חמור בטוויץ' (Twitch), שירות הווידאו סטרימינג והגיימינג של אמזון. לפי דיווחים, האתר נפרץ היום על ידי האקרים, שגנבו פרטים על תשלומים ליוצרי תוכן וכן מוצרים של אמזון גיים סטודיוס שהחברה עדיין לא הוציאה לקהל. כך מדווחת CNBC.


קראו עוד בכלכליסט:


ההאקרים הודיעו שהם ישחררו את המידע שאספו, במטרה "לעודד שיבושים וכן להגביר את התחרות" בעולם הווידאו בסטרימינג. בהודעה קראו הפורצים לקהילת טוויץ' "בור שופכין רעיל ומגעיל". ההודעה פורסמה בפלטפורמת ההודעות האנונימיות 4chan. 

טוויץ' אישרה את דבר הפריצה בהודעת טוויטר אך לא סיפקה בשלב זה פרטים על היקף הפגיעה ועל המידע שנאסף על ידי הפורצים. 

"אנו יכולים לאשר שנעשתה פריצה. הצוותים שלנו עובדים בדחיפות על מנת להבין את היקפה. אנחנו נעדכן את הקהילה ברגע שיהיה לנו מידע נוסף. תודה על התמיכה שלכם בנו", נאמר בהודעת טוויץ'. אמזון רכשה את טוויץ' ב-2014 תמורת מיליארד דולר. 

לפי הודעת ההאקרים, נגנב מידע בגודל של 125 ג'יגה בייט, כולל בין היתר קוד מקור של טוויץ' ומידע על תוכניות  אמזון גיים סטודיוס להשיק חנות אונליין למשחקי מחשב, שתתחרה ב-Steam. 


טוויץ’, צילום: בלומברג טוויץ’ | צילום: בלומברג טוויץ’, צילום: בלומברגשיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות