אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.

התקנת מערכת סולארית על גג הבניין: לקבל תשלום תמורת הגנה על הסביבה

חברת וולטה סולאר מקימה, מתחזקת ומתפעלת מערכות סולאריות על גגות בתים פרטיים, בנייני מגורים, עסקים ומבני ציבור. אתם - והסביבה - יכולים רק להרוויח מזה.

28.03.2022, 10:22 | בשיתוף וולטה סולאר

כולנו רגילים לשלם לחברת החשמל. האם חשבתם אי פעם שיגיע היום בו חברת החשמל תשלם לכם? אם תתקינו מערכת סולארית על גג הבית/הבניין/העסק שלכם, זה תרחיש שלגמרי יכול להתממש.

המעבר לאנרגיה מתחדשת והצמיחה המהירה של תחום האנרגיה הירוקה הם תגובה בלתי נמנעת למשבר האקלים. הדלקים הפוסיליים – פחם, נפט, גז טבעי – בהם אנו משתמשים מייצרים תחלואה ותמותה, משנים את פני כדור הארץ, את האקלים ואת האטמוספרה וגורמים למגוון תופעות המסכנות את כל סוגי החיים על הכדור.

במדינה שטופת שמש כמו ישראל, המעבר לאנרגיה סולארית ממש מתבקש, וזו בדיוק המגמה אותה מנסה חברת וולטה סולאר להאיץ. הגענו למשרדי החברה ושמענו מערן טל, המנכ"ל והמייסד, איך זה עובד. הבנו שהיום ניתן להתקין מערכות סולאריות על כל גג, לאגור את אנרגיית השמש ולייצר ממנה חשמל, ולקבל תמורתו תשלום מחברת החשמל.

מעונות מכללת רופין , Volta Solar מעונות מכללת רופין | Volta Solar מעונות מכללת רופין , Volta Solar

טל הסביר כיצד הרגולציה תומכת במעבר לאנרגיה סולארית, כיצד התקנת מערכות סולאריות מעניקה ביטחון ועצמאות אנרגטיים ומשחררת אותנו מהתלות בדלקים הפוסיליים ובספקיהם, וכיצד ניתן להתקין את המערכת במודל של ליסינג, וכך להרוויח ולתרום לסביבה מבלי להוציא שקל. צפו


לפרטים נוספים


תגיות