אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
יובלים נכנסת לתחום המרכזים הלוגיסטיים: רכשה קרקע בסגולה ב-165 מיליון שקל הדמיה: בר לוי דיין אדריכלים

יובלים נכנסת לתחום המרכזים הלוגיסטיים: רכשה קרקע בסגולה ב-165 מיליון שקל

הרכישה בוצעה בשיתוף קבוצת יוקה פארק, ובכוונת שתי החברות להקים יחד מרכז לוגיסטי בהשקעה של כ-560 מיליון שקל, שיימכר ביחידות שטח קטנות

06.10.2021, 14:23 | דותן לוי

קבוצת יובלים של היזם איציק ברוך נכנסת לראשונה לתחום המרכזים הלוגיסטיים, כך דיווחה היום (ד') החברה אשר עסקה עד כה ביזמות למגורים מסחר ומשרדים. 

קראו עוד בכלכליסט:


יובלים התקשרה בהסכם שותפות (50%-50%) עם קבוצת יוקה פארק, בבעלות משה אביטן ויואב שחר, במסגרתו רכשו שתי החברות מגרש באזור התעשייה סגולה בפתח תקווה, בשטח של כ-22 דונם ובתמורה ל-165 מיליון שקל. 

איציק ברוך, הבעלים של קבוצת יובלים, צילום: כפיר זיו איציק ברוך, הבעלים של קבוצת יובלים | צילום: כפיר זיו איציק ברוך, הבעלים של קבוצת יובלים, צילום: כפיר זיו


בכוונת השותפות לפעול להקמת מבנה לוגיסטי בן 5-6 קומות, בשטח כולל של כ-80 אלף מ"ר ברוטו, מתוכו כ-65 אלף מ"ר המיועדים לשיווק, ובהשקעה כספית המוערכת בכ-560 מיליון שקל. הפרויקט יחולק ליחידות קטנות של כ-200 מ"ר וישווק למשתמשי קצה ולמשקיעים. 

המגרש הנרכש ממוקם ברחוב גליס במרכז אזה"ת סגולה בפתח תקווה, ובשונה ממבנים לוגיסטיים קלאסיים שנבנים בקומה אחת או בשתי קומות, ייבנה במבנה רב קומתי, כשלכל קומה ולכל יחידה יהיה להגיע עם משאיות ורכבים באמצעות רמפות. ההערכה היא כי השטחים ימכרו במחיר של 10-17 אלף שקל למ"ר, בהתאם לשטח היחידה ולקומה. 

הדמייה של המרלו"ג בפתח תקוה
, הדמיה: בר לוי דיין אדריכלים הדמייה של המרלו"ג בפתח תקוה | הדמיה: בר לוי דיין אדריכלים הדמייה של המרלו"ג בפתח תקוה
, הדמיה: בר לוי דיין אדריכלים


תחום הלוגיסטיקה מסתמן כאחת מהשקעות הנדל"ן המועדפות על יזמי הענף בשנתיים האחרונות, זאת לאור הזינוק במחיר הקרקעות המיועדות לבנייה למגורים, וחוסר הוודאות שאפיינה את ענף המשרדים בתקופת הקורונה. עדות לביקוש הגבוה לנכסים לוגיסטיים היא זכייתה לפני כחודש של חברת אמות השקעות במכרז לרכישת הפארק הלוגיסטי בצריפין בתמורה ל-1.518 מיליארד שקל. על מכרז זה התמודדו כ-10 גופים שונים. 

קבוצת יובלים פועלת כיום בתחומי היזמות וההקמה של פרויקטים למגורים, התחדשות עירונית, מסחר ומשרדים, וקבוצת יוקה פארק, עוסקת בתחום הבנייה לתעשייה, ובעבר כבר הקימה פרויקטים בתחומי התעשיה הקלה, ההפצה, האחסנה והלוגיסטיקה בהם נמכרו השטחים ביחידות שטח קטנות. 

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות