אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
WIWO: הרווחתם בטוח יח"צ

WIWO: הרווחתם בטוח

חיים אלאלוף משתמש בדרך המנצחת והבטוחה להרוויח בשוק ההון, ורוצה ללמד גם אתכם

29.11.2021, 12:35 | בשיתוף Visionet

שוק ההון נתפס כעולם רחוק וגבוה מרובנו, כזה שמתאים רק לאנשים וגופים מסוימים. האמת היא שכולנו היינו רוצים להרוויח יותר כסף, ומה טוב אם זאת תהיה הכנסה שאינה דורשת החלפה של עוד זמן בכסף. נשמע לכם אולי רחוק מהמציאות, אבל אם תשאלו את חיים אלאלוף הוא יספר לכם שזה הכי קרוב שיש. 

אלאלוף, בן 60, פעיל כבר מעל 22 שנה בשוק ההון, ייסד את WIWO, שמשתמשת במודל השקעה חכם ובטוח באמצעות אופציות, ומזמין את כל מי שמעוניין להצטרף אליו ולשנות את עתידו הכלכלי. 

הניסיון שלו – הרווח שלכם

אלאלוף מספר שבתחילת דרכו  בשוק ההון, פעל במגוון דרכים ושיטות, כשמטרתן המשותפת הייתה זהה, לקנות מניות במחיר נמוך כדי להשיג תשואה מעליית השווי שלהן. מה שנקרא "מסחר". מדובר בדרך פעולה שמנסה באופן עקבי לתזמן את ערכן של המניות שזו המתכונת הבטוחה להפסדים בשוק ההון.

אלאלוף ניתב את אכזבתו הרבה למחקר מעמיק ומקיף על פעילות שוק ההון ועל הדרכים הבטוחות להרוויח בו, הוא מספר שתמיד ידע שקיים פוטנציאל רווחי אדיר בשוק, ושרק צריך להבין כיצד מגיעים אליו. הוא מספר שהתפנית קרתה ביום שבו הכיר את האופציות, וגילה את הדרך לעבוד איתן נכון, ובהתאם למטרה שבשבילה הן נועדו – ביטוח. "מי שנכנס לשוק ההון ללא ידע באופציות משול לחייל שנשלח לשדה הקרב ללא נשק", טוען אלאלוף. 

חיים אלאלוף - בעלים ומייסד WIWO, מוקי שוורץ חיים אלאלוף - בעלים ומייסד WIWO | מוקי שוורץ חיים אלאלוף - בעלים ומייסד WIWO, מוקי שוורץ

אופציות זה ביטחון

אלאלוף משתמש במודל השקעה, לפיו כל משקיע יכול לדעת מראש מה הסיכוי שלו להרוויח במקרה הטוב, ומה יהיה גובה ההפסד המקסימלי במקרה הפחות טוב. התוצאות בשטח מעידות על כך שהמודל הזה מספק סיכויים גבוהים בהרבה  מ- 50% לרווח, לפעמים גם של 90% לרווח, מאשר הפסד. מדובר למעשה בעשיית רווח רב, תוך נטילת סיכון נמוך מאד. 

המודל למעשה מאפשר השקעה חכמה ובטוחה, שמניבה תשואה ורווחים לאורך זמן. זאת בניגוד לפעילות של מסחר בשוק ההון, במסגרתה מתזמנים רכישות ומכירות של מניות בהתאם לתנודות השוק, וחוזרים על אותה הפעולה שוב ושוב. "מסחר בשוק ההון הוא הימור לכל דבר ועניין וזו שיטה לא יעילה להשגת רווחים, גם מבחינת תוחלת הרווחים הקצרה שלה, וגם מבחינת הריגוש הממכר הטמון בחובה. רק אחוזים בודדים מצליחים להרוויח בדרך זו". 

מלמדים אתכם להרוויח

אלאלוף מציע לכל מי שמעוניין להשקיע בשוק ההון, בדרך החכמה והבטוחה ביותר, לייצר הכנסה בטוחה ולהגיע לעצמאות כלכלית, להצטרף לתכנית ההכשרה שלו. התכנית למעשה, מלווה משקיעים לפי המודל של אלאלוף, ובמסגרתה ניתן יהיה ללמוד כיצד להרוויח ולהניב את התשואה הגבוהה ביותר בסיכון נמוך בהרבה מכל הדרכים האחרות. 

הצטרפות לתכנית ההכשרה אינה דורשת ידע או ניסיון מוקדם, וכל אחד יכול להשתתף בה, ולקבל מענה אישי ומקצועי מהצוות. אחד היתרונות הבולטים במודל של WIWO, היא שנחסך מקהל המשקיעים זמן ממושך של בהייה במסכים וגרפים, ובפועל כל שנדרש הן 20 דקות בלבד בחודש. 

כל אחד יכול

אלאלוף מאמין שכל אחד יכול לשפר את מצבו הכלכלי ולשנות לחלוטין את עתידו הכלכלי ואת עתיד משפחתו, אבל נדרשת לכך מוכנות אמיתית. "כל אחד צריך לשאול את עצמו לפני, האם הוא מוכן לוותר על דעות קדומות שלו ולהשאיר מאחור את הידיעה שהוא כבר מכיר ויודע הכל, האם הוא מוכן להשקיע מאמצים וללכת על זה? במידה וכן, יש לכם מקום בתכנית שלנו, שיכולה לשנות את החיים הכלכליים שלכם מקצה לקצה", אומר אלאלוף.

WIWO- לוגו, יח"צ WIWO- לוגו | יח"צ WIWO- לוגו, יח"צ

WIWO

טלפון: 058-5368357

וואטסאפ: 054-8984899

אתר: www.wiwo.co.il

יוטיוב: https://www.youtube.com/channel/UCfq7MxmIkmPe6I3vELvUOGw/videos

פייסבוק: https://www.facebook.com/wiseinvestmentwithoptions/

שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות