אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
קרן אלרון ונצ'רס הקימה גוף של בכירי סייבר לליווי סטארט-אפים אליק עציון, סמנכ"ל השקעות הסייבר באלרון | צילום: באדיבות אלרון

קרן אלרון ונצ'רס הקימה גוף של בכירי סייבר לליווי סטארט-אפים

הגוף החדש מאגד סמנכ"לי אבטחת מידע והגנת סייבר מחברות בינלאומיות מובילות ומטרתו לסייע לחברות בלשבי פרה-סיד וסיד להתמודד עם התחרות העזה בשוק, בין השאר באמצעות השקעות. בין חבריו: בכירים לשעבר בגוגל, ב-Airbnb, בדולבי ובטבע

31.01.2023, 16:02 | מאיר אורבך

גוף חדש שיזמה קרן אלרון ונצ'רס מאגד CISOs (בכירי וסמנכ"לי אבטחת מידע והגנת הסייבר) מחברות מובילות בעולם, במטרה לאתר ולהשקיע מוקדם בסטארט-אפים פורצי דרך בסייבר, ללוות אותם בכל שלבי המיזם תוך התמודדות עם אתגרי הסייבר המרכזיים ואתגרי התחרות בשוק. הקרן מנהלת בשלב הנוכחי מאות אלפי דולרים כהשקעה ראשונית של הבכירים בחברות סייבר צעירות.

הגוף החדש, שנקרא CyberFuture, מתמחה בליווי מיזמי סייבר בשלבים מוקדמים (פרה סיד וסיד) ובהשקעה בהם, ובין חבריו נמנים ג'רארד אשלבק, לשעבר CISO בגוגל; ויז'איה קאזה, ה-CISO של Airbnb; ג'יארו אוראה, ה-CISO של Royal Caribbean Group; ג'ף טרודו, ה-CISO של הבנק הדיגטלי הגדול ביותר בארה"ב - Chime; אורן הולנדר, ה-CISO של Babylon Health ולשעבר טלפוניקה; ירון לוי, CISO בדולבי; ואילן עבדי, ה-CISO של חברת טבע.

אליק עציון, שותף באלרון, סמנכ"ל השקעות בסייבר בחברה וממייסדי הגוף החדש, אומר לכלכליסט: "שמרנו במכוון את הפורום מגוון אך מצומצם במטרה לייצר קבוצת עבודה איכותית שמתיכה יחד מאות שנות ניסיון מצטבר. בעבר, לסטארט-אפים בתחום הסייבר הייתה יכולת שרידות גבוהה גם אם לא היו מדויקים, היום הדיוק והמיצוב המוצרי הוא חיים ומוות לסטארטאפ. זה מה שמועצת חכמי הסייבר הזו עושה". עד כה CyberFuture כבר השקיעה ב 2 סטארטאפים מתוך עשרות רבות שנבחנו וממשיכה ללוותם.


תגיות