אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי החלפת הבעלים: מנכ"ל פרטנר ויו"ר החברה הודיעו על פרישה מימין: יו"ר פרטנר אסנת רונן והמנכ"ל אבי צבי | צילום: ישראל הדרי, ישראל שם טוב

אחרי החלפת הבעלים: מנכ"ל פרטנר ויו"ר החברה הודיעו על פרישה

עזיבתם של המנכ"ל אבי צבי והיו"ר אסנת רונן מגיעה על רקע חילופי הבעלים בחברת התקשורת, עם הכניסה של קבוצת המשקיעים שכוללת את שלמה רודב, אבי גבאי והפניקס לחברה

12.04.2022, 11:03 | מאיה כהן

יו"ר פרטנר אסנת רונן והמנכ"ל אבי צבי הודיעו הבוקר (ג') על פרישתם מהתפקיד.

קראו עוד בכלכליסט:

עזיבת שני הבכירים מגיעה על רקע חילופי הבעלים בחברת התקשורת, לאחר שקבוצת המשקיעים שכוללת את שלמה רודב, אבי גבאי והפניקס העבירה 300 מיליון דולר לקבוצת האצ'יסון.

אסנת מונתה ליו"רית ב-2019, קודם למינוי הייתה דירקטורית כעשור בפרטנר, תוך שהיא חווה החלפה של שלושה בעלי שליטה: היא הובאה לדירקטוריון על ידי אילן בן דוב, שב-2009 רכש מידי תאגיד ההשקעות ההונג-קונגי האצ'יסון את החברה במחיר גבוה יותר, שחלקו מומן בהלוואה מהאצ'יסון.

מימין: יו"ר פרטנר אסנת רונן והמנכ"ל אבי צבי, צילומים: ישראל הדרי, ינאי יחיאלי מימין: יו"ר פרטנר אסנת רונן והמנכ"ל אבי צבי | צילומים: ישראל הדרי, ינאי יחיאלי מימין: יו"ר פרטנר אסנת רונן והמנכ"ל אבי צבי, צילומים: ישראל הדרי, ינאי יחיאלי

בשבוע שעבר משרד התקשורת אישר את העברת השליטה בחברת פרטנר לידי קבצת הרוכשים הכוללת את אבי גבאי, שלמה רודב, ארקין אחזקות, הפניקס, מנורה וכלל ביטוח. יומיים לאחר השלמת העברת השליטה, בעלי השליטה הוסיפו ארבעה דירקטורים חדשים לצוות - רודב, ענת כהן שפכט, גדעון קדוסי ודורון שטיגר.

צבי ציין כי מטרתו העיקרית בחברה הייתה לשפר את מדדי פרטנר ולהביא את החברה להעברת בעלי שליטה, ושהוא מאמין שבעלי השליטה צריכים לבחור את ההנהלה למען יציבות החברה. הוא נכנס לתפקיד במאי 2021 בתקופה בה הייתה פרישה מסיבית של חברי הנהלה, והחברה הייתה תלויה על המדף בחיפוש אחר בעלי שליטה.

בזמן כהונתו, צבי התמקד בעיקר בתחום הסיבים בפרטנר, שהפכה לפורשת סיבים מרכזית, בשירותי הדור 5 שם פרטנר מובילה בפריסת האנטנות ובכניסה לשוק החשמל.

צבי מסר: "השנה האחרונה הייתה מלאה בעשייה ובהצלחות. אני גאה בהנהלה שגיבשנו, אשר יחד עם עובדי פרטנר הצליחה בתקופה קצרה יחסית להשיג הישגים משמעותיים שישפיעו על החברה בשנים הבאות. עם כניסתי לתפקיד הצהרתי כי מטרתי העיקרית היא להצעיד את החברה למכירת גרעין השליטה בה ועתה, כשהמהלך הושלם, הודעתי לדירקטוריון החברה על רצוני לפרוש מתפקידי. אני מאחל הצלחה לקבוצת הרוכשים שרכשו חברה נהדרת עם הון אנושי מעולה וטכנולוגיה מתקדמת ביותר".

רונן מסרה: "אני גאה למסור היום לבעלי השליטה החדשים חברה רווחית וצומחת, בעלת מאזן איתן, חברה החולשת על תשתיות רחבות בשני תחומי הליבה שלה, הסלולר והקווי/סיבים. אני רוצה להודות לכל חברי הדירקטוריון של פרטנר שהיו שותפי לדרך והובילו ביחד איתי את החברה. אני רוצה להודות להנהלת החברה בראשות אבי צבי על הדרך המוצלחת שעשינו ביחד. ולסיום אני רוצה להודות לכל עובדי החברה ולאחל להם ולבעלי השליטה החדשים שנכנסים לחברה הרבה הצלחה בהמשך הדרך המשותפת".


מתוך מכתב הפרידה של אבי צבי לעובדים:

הבוקר ביקשתי ממועצת המנהלים של החברה לפרוש מתפקידי כמנכ"ל החברה, בין השאר כדי לאפשר לבעלי השליטה החדשים למנות את ההנהלה המתאימה ביותר לפרטנר לפי ראות עיניהם ובחירתם. הודיתי מעומק ליבי למועצת המנהלים על השנה המשותפת, על שהעניקו לנו גב מוחלט ועל הדרך המקצועית והנעימה.

כבר עם כניסתי לתפקיד הצהרתי כי אפעל לגיבוש קבוצת שליטה לחברה. אני מאמין בכל ליבי כי בחברה כמו שלנו, כזאת שפועלת עם השקעות רבות לטווח ארוך, בעלי שליטה מנוסים ותומכים הם דרישה הכרחית למימוש האסטרטגיה וההצלחה. אני שמח שקבוצה כזאת הורכבה במהירות.


תגיות