אתר זה עושה שימוש בעוגיות על מנת להבטיח לך את חוויית הגלישה הטובה ביותר.
אחרי שישה רבעונים שליליים, הולמס פלייס חזרה לרווח צילום: שי כהן

אחרי שישה רבעונים שליליים, הולמס פלייס חזרה לרווח

רשת מועדוני הכושר סיכמה את הרבעון השני ברווח של 6.5 מיליון שקל, לעומת הפסד של 7.3 מיליון שקל ברבעון המקביל; ההכנסות זינקו ב-98% ל-92.7 מיליון שקל

19.08.2021, 11:48 | חזי שטרנליכט

רשת מועדוני הכושר הולמס פלייס סיימה את הרבעון השני של 2021 ברווח נקי, אחרי שישה רבעונים רצופים של הפסד. כך לפי הדו"חות שפרסמה הבוקר (ה') החברה.

קראו עוד בכלכליסט:

הרבעון עבר בפעילות שגרתית יחסית, אחרי שברבעון המקביל ב-2020 סגרה הרשת את סניפיה בשל ההגבלות שנועדו לבלום את מגפת הקורונה. 

הכנסות הולמס פלייס ברבעון השני של 2021 הסתכמו ב-92.7 מיליון שקל, עלייה של 98% ביחס לרבעון השני בשנה שעברה. 

החברה מתחילה לצמצם את השפעות הקורונה על התוצאות הכספיות שלה, ועברה לרשום רווח גולמי של 17.7 מיליון שקל, לאחר הפסד גולמי של 6.3 מיליון שקל ברבעון המקביל. בשורה התחתונה הציגה הרשת רווח נקי של 6.5 מיליון שקל, לעומת הפסד של 7.3 מיליון שקל בתקופה המקבילה.

מועדון כושר של הולמס פלייס, צילום: שי כהן מועדון כושר של הולמס פלייס | צילום: שי כהן מועדון כושר של הולמס פלייס, צילום: שי כהן

מספר הכניסות היומי הממוצע למועדוני הכושר של הולמס פלייס זינק פי שלושה בתוך פחות מחודשיים - מ-10,000 כניסות ביום, עם הסרת המגבלות במרץ האחרון, ל-29 אלף כניסות ביום בממוצע בחודש מאי האחרון. 

עם זאת, הגל הרביעי של מגפת הקורונה עשוי להעיב על המשך הדרך. בהולמס פלייס מציינים כי בתחילת הרבעון השלישי (הנוכחי) מועדוני החברה היו פתוחים לכלל האוכלוסייה ללא מגבלות עד 8 באוגוסט, שהחל ממנו הכניסה למועדונים היא עם תו ירוק או בדיקה שתוצאתה שלילית. 

הקבוצה מעריכה כי ההשפעה המדוברת עליה מוגבלת לפי שעה וכי "תמשיך להוכיח את איתנות הפיננסית החזקה של הקבוצה והיכולת להתמודד עם אתגרים שיגיעו".

קרן שתוי, מנכ"לית הולמס פלייס , צילום: יוני רייף קרן שתוי, מנכ"לית הולמס פלייס | צילום: יוני רייף קרן שתוי, מנכ"לית הולמס פלייס , צילום: יוני רייף

קרן שתוי, מנכ"לית קבוצת הולמס פלייס, כתבה כי החברה "שבה ומוכיחה את יכולתה לשוב במהירות לפעילות, מיד כאשר הדבר מתאפשר. לצד הצמיחה המהירה במועדונים הקיימים, פתחנו השנה שני מועדוני אייקון, פורמט ה-low cost פרימיום שלנו, ברעננה ובעכו. בהמשך השנה צפויים להיפתח מועדונים נוספים".

שווי השוק של הולמס פלייס הבוקר עומד על 325 מיליון שקל. מתחילת השנה המניה מדשדשת וירדה ב-2%, לאחר שאיבדה 15.3% בשנת 2020.שיתוף בטוויטר שיתוף בוואטסאפ שיתוף בפייסבוק שיתוף במייל

תגיות